Як зробити з дисковода лазер.

Лазер може мати саме різне призначення. Він може служити указкою, різаком, елементом бойової екіпіровки і т.д. Точно так же лазер можна зробити за допомогою звичайних предметів, з якими ми постійно стикаємося в повсякденному житті. Один з них - привід ПК.
Інструкція
1
Розберіть CD, DVD або Blue-Ray привід вашого персонального комп'ютера, щоб зробити лазер. Врахуйте, що привід повинен бути пишучим, інакше отриманий лазер не тільки не володітиме потрібними властивостями, але і його просто не буде видно, оскільки звичайний привід має інфрачервоне випромінювання.
2
Візьміть викрутку Philips. Викриття всі гвинти на поверхні приводу. Після цього зніміть верхню кришку корпусу. Знайдіть серед деталей діод, щоб зробити з дисковода лазер. Зазвичай діод являє собою два невеликих суміщених циліндра. Візьміть паяльник і акуратно Випаяти три контакти діода, щоб не пошкодити його. Для того щоб зробити лазер з дисковода, вам потрібно два контакти: середній (мінус) і верхній (плюс). Нижній контакт видаліть зовсім або загніть таким чином, щоб він вам не заважав.
3
Перевірте працездатність діода. Для цього візьміть дві пальчикові батарейки та з'єднайте їх до контактів діода відповідно до маркування. Врахуйте, що ні в якому разі не можна світити діодом в очі. Це однозначно погано відіб'ється на вашому зорі.
4
Підберіть корпус для майбутнього лазера. У цих цілях можна використовувати китайські лазерні указки або який-небудь невеликий ліхтарик. Що стосується першого варіанту, то корпус потребуватиме удосконалення, оскільки для функціонування вашого лазера потрібно щонайменше 2 пальчикові батарейки. Що стосується ліхтарика, то діод в нього можна встановити замість відбивача. Підключіть контакти і можна вважати, що лазер готовий.
5
Далі при використанні лазера дотримуйтеся обережності, оскільки він може не тільки світити на велику відстань, але і досить легко пропалює папір, запалює сірники і залишає глибокі випалені сліди на пластмасі. Не спрямовуйте його на шкіру і особливо на очі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RA1rau6EAto