Як зробити наклейку для диска. Як можна зробити наклейку будинку.

Іноді хочеться надати більш естетичний вигляд носію інформації, скажімо, якщо ви збираєте відеоколекцію або фототеку. Також можна зробити святковий принт, і диск придбає вигляд цілком пристойного подарунка. Таку процедуру можна зробити самому будинку за допомогою нехитрих пристосувань.
Інструкція
1
Надрукуйте необхідний малюнок на спеціальному фотопапері для виготовлення таких наклейок. Але такий спосіб має багато негативних відгуків, оскільки якщо неточно помістити наклейку на поверхні диска, можна поламати і сам диск, і привід. Також асиметричні наклейки можуть розбалансувати диск, що може призвести до проблем при зчитуванні інформації і псування диска.
2
Придбайте собі DVD-RW з можливістю LightScribe. За допомогою цієї можливості можна випалювати на спеціальних дисках чорно-білу картинку. Коштує він не набагато дорожче звичайного дисковода, але теж є ідеальним рішенням. Підійде для невибагливих користувачів, оскільки картинки виходять посередньої якості.
3
Створіть наклейку за допомогою програми Nero. Для цього запустіть програму, перейдіть на вкладку «Додатки» та натисніть кнопку «Зробити наклейку або етикетку». Після цього виберіть зі списку один з них, внесіть його на свій розсуд і збережіть. Вставте диск, на якому хочете зробити наклейку і натисніть «Запис». Якщо ваш дисковод підтримує запис наклейок, то почнеться запис.
4
Роздрукуйте наклейку за допомогою спеціального фотопринтера, який підтримує подібну функцію. Щоб відправити наклейку на друк, створіть її і збережіть за допомогою програми Nero, як описано вище.
5
Скористайтеся послугами сервісного фотоцентра, якщо у вас немає необхідного обладнання. На сьогоднішній день практично всі центри і типографії можуть задовольнити такі запити.
6
Однак якщо ви все ж вирішили робити наклейки самостійно, уважно вивчіть склад фарби, щоб він не вплинув на сам диск і не зіпсував його. Також деякі клейкі речовини можуть негативно вплинути на захисне лакове покриття вашого диска (такі речовини зазвичай виготовлені на основі розчинників, які роз'їдають лак).