Як вибрати змішувач у ванну.

Змішувач - це пристрій, який змішує гарячу воду з холодною. Зараз в магазинах наданий величезний вибір змішувачів, що розрізняються за формою, матеріалу, якості. Найбільш поширеними вважаються конструкції «Ялинка», одноважільний змішувач, настінний змішувач.
Інструкція
1
Ялинка - це найпростіша конструкція, вона являє собою два суміщених крана, а між ними виливши (вигнутий або прямий), з якого ллється вода. Він буває як нерухомим, так і обертовим. В таких змішувачах подачу води регулює вентиль. Традиційним недоліком експлуатації вважається те, що з часом ви не зможете закривати воду до кінця. Це відбувається через те, що від дії жорсткої води деформується гумова прокладка. Керамічний вкладиш вважається більш довговічним, так як він стійкий до хімічного впливу води.
2
Змішувач. У пристрої і використанні цей змішувач досить простий. Принцип роботи полягає в тому, що дві сферичні поверхні з отворами поєднуються в потрібне вам положення, регулюючи натиск і температуру води.
3
Настінний змішувач. Такий вид змішувачів жорстко прикріплений до водопровідних труб. Регулювання температури і напору води відбувається за рахунок важеля. Виливши такий же, як і у інших конструкцій. Також в такі змішувачі зазвичай вбудовуються аератори, які формують пряму і акуратну струмінь води. Але він вимагає періодичність чищення, інакше вода буде бризкати в різні боки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tyv7OTc457c
Зверніть увагу
При покупці необхідно цікавитися такими запитаннями: -Умови гарантійного обслуговування-наявність сертифіката-комплектація
Корисна порада
Відвідайте кілька магазинів, адже вибір змішувачів дуже великий. Для початку намагайтеся оглядово дізнатися якомога більше, а потім звужує коло пошуку.