Як вибрати весільний стиль для свого торжества.

Якщо в повсякденному житті оригінальність особистостей нареченого і нареченої, їх внутрішнього світу, вириваються назовні і стають очевидними всім, то з вибором весільного стилю такій парі навряд чи доведеться довго мучитися, адже стиль - це вираження потаємної сутності в одязі, манерах , перевагах. Але і тим, хто не є носієм яскравого стилю, теж є, що розповісти іншим про себе.
Вам знадобиться
  • - час;
  • - взаєморозуміння з партнером;
  • - допомога професійного організатора весіль.
Інструкція
1
Дозвольте собі помріяти разом з вашим коханим, якою вам бачиться ваша «ідеальне весілля». Можливо, такі мрії відвідували вас з дитинства і у вашій свідомості є готова картинка, яку можна було б спробувати втілити? Поділіться один з одним цими мріями або просто пофантазуйте - щось цікаве на рівні ідеї обов'язково з'явиться.
2
Подумайте, чи є у вас якісь спільні захоплення або пристрасті: в музиці, літературі, живописі чи кіно? Можливо, вам обом близька по духу та чи інша історична епоха чи особистість? Можливо, ви цінителі культури і звичаїв тієї чи іншої країни (європейської або екзотичної), етнічної групи? Якщо серед перерахованого є те, що вас об'єднує, вважайте, що цікаве і незабутнє для вас і ваших гостей подія забезпечено.
3
Ви можете також побудувати стильове рішення весілля на якомусь одному домінуючому кольорі: це може бути улюблений колір нареченої або якийсь сезонний тренд. Колір має також символічне значення - подумайте, який колір символізує вас і ваші стосунки, вашу історію?
4
Цікава ідея створення весільного символу або навіть персонажа, який буде висловлювати якийсь особливий сенс торжества, який ви хочете в нього вкласти (пара лебедів, стріли Амура, ангелок, ключ, червона троянда, лицарський герб, ріг достатку і т.д.). Весільні персонажі можуть бути просто вашими забавними «двійниками», для яких можна придумати інтригуючу історію і за допомогою оформлення її «розповісти» гостям.
5
Коли об'єднуюче вас захоплення, персонаж або символ знайдені, переходите до обмірковування візуальної частини весільного стилю - його оформлення. Знайдіть і вивчіть зразки дизайну, предмети, заклади, пов'язані з обраної вами тематикою і визначте всі можливості застосування особливостей і характерних елементів цього стилю на вашому весіллі: від костюмів нареченого і нареченої до оздоблення інтер'єрів та самих дрібних аксесуарів. Підберіть відповідний музичний супровід.
6
Також співвіднесіть ваші ідеї і мрії з формальної та фінансовою стороною торжества (хоча цей момент не є вирішальним при виборі весільного стилю). Виходячи з вашого бюджету, визначте, який вид весілля ви хотіли б організувати: офіційне одруження з безліччю запрошених (у тому числі і «статусних»), весілля в близькому колі родичів і друзів, неформальна вечірка з друзями або щось ще. Відповідно, виберіть і тип прийому: великий світський прийом, фуршет, банкет, або нестандартні варіанти типу пікніка або гавайської вечірки «луау».
7
При виборі нетрадиційного, персоніфікованого стилю для вашого торжества орієнтуйтеся також на склад запрошених. Адже навряд чи офіційний гість погодиться прийти на ваше весілля, наприклад, у костюмі традиційного персонажа народної італійської Коммедіа дель Арте. Однак в оформленні весілля, в поліграфії, у вишитих на столовому білизна монограма цілком припустимо використовувати символіку цього виду мистецтва.
Корисна порада
Пам'ятайте, що в питаннях, що стосуються обох партнерів, рішення повинні прийматися спільно, з урахуванням побажань кожної зі сторін. Саме в умінні «працювати на загальний результат», діяти у злагоді і знаходити компроміс при розбіжностях (тобто в готовності поступатися) і проявляється потенціал нареченого і нареченої до створення міцного союзу. Підготовка до весілля, якщо вона ведеться головними її «винуватцями», це прекрасна перевірка пари на міцність.
Весільне плаття має бути таким, щоб наречена відчувала себе в ньому найпрекраснішою дівчиною на світі. А це означає, що слід підбирати наряд, який приховає всі недоліки фігури і підкреслить її гідності.
Інструкція
1
Починайте пошук весільної сукні хоча б за 3-4 місяці до торжества. Деякі дівчата після утомливих походів по салонах і багаторазових примірок вирішуються звернутися до професійної швачці, щоб у результаті отримати плаття своєї мрії. Однак на придбання і тим більше на пошиття одягу потрібен час. Чим більше у вас його буде в запасі, тим краще.
2
Визначте, яку максимальну суму ви готові витратити. Якщо бюджет сильно обмежений, має сенс не купувати весільну плаття , а взяти його напрокат. У кожному разі визначення прийнятної вартості плаття допоможе вам звузити коло пошуку і не витрачати часу на примірку занадто дорогих моделей.
3
Вибрати найбільш відповідний колір. Не зациклюйтеся на білому: повірте, він йде далеко не всім. Брюнетці можна спробувати приміряти декілька сріблястих або ніжно-рожевих плаття в, блондинкам нерідко йдуть персикові, золотисті, світло-блакитні тони, а рудоволосий дамам - ніжні кремові відтінки.
4
Враховуйте свій тип фігури при виборі фасону. Не варто звертати увагу тільки на сукні з пишними спідницями, керуючись їх високою популярністю. Навпаки, дівчину з великими грудьми і повними стегнами такий фасон тільки спотворить. Не варто також захоплюватися корсетами, особливо якщо ваші груди невелика.
5
Пам'ятайте про прості правила вибору фасону. Невисоким дівчатам варто віддавати перевагу сукням з глибоким декольте, повним - з високою талією і без воланів, рюшів та інших пишних елементів. Щоб візуально зменшити свій бюст, вибирайте моделі з вирізом у формі букви V. Худеньким дівчатам слід звернути увагу на сукні з пишними рукавами, оборками, прикрасами на ліфі.
6
Фотографуйтеся кожен раз, коли приміряєте нове плаття . Так вам згодом буде набагато легше порівнювати різні варіанти і підбирати ті, які підходять найкраще. Зрозуміло, якщо ви відчуваєте себе в плаття незатишно, якщо воно чимось не подобається вам, то робити фотографію не варто.