Як зберігати зимові колеса.

З приходом весни всі автомобілісти поспішають «перевзути» свій автомобіль з зимової гуми на літню, на жаль, дуже часто цим все і закінчується. А адже заміна коліс - це тільки половина справи, найважливіше - забезпечити всі необхідні умови зберігання зимових шин, щоб вони згодом прослужили ще не один сезон. Завдання це нескладна, головне - мати бажання і можливість її здійснити.
Вам знадобиться
  • - кошти для консервації шин;
  • - спеціальні гаки для підвішування.
Інструкція
1
Для початку виберіть найбільш підходяще приміщення для зберігання коліс. Воно повинно бути сухим, чистим і прохолодним. У ньому не повинно бути перепадів температури, які можуть привести до утворення вогкості. Температура і вологість - це головні вороги шин, так як вони надають більший вплив на їх збереження, ніж становище, в якому зберігаються колеса.
2
Перед зняттям коліс з машини обов'язково позначте напрямок протектора шини і промаркируйте місце, де вона стояла. Наприклад, ліве заднє колесо - ЛЗ; праве переднє - ПП і т.д.
3
Знявши колеса, обов'язково ретельно помийте кожне їхнє них від залишків піску, бруду і дрібних камінчиків, застряглих в протекторі. Особливу увагу приділіть місцям близько шипів. Після миття дайте колесам гарненько висохнути і обробіть їх спеціальними засобами для консервації, які містять у своєму складі речовини, що уповільнюють процес руйнування каучуку і перешкоджають окисленню.
4
Далі підвісьте колеса за допомогою спеціальних гаків на стіну або ж складіть їх акуратною стопкою на рівній поверхні. При цьому не знижуйте і не підвищуйте тиск в шинах. Слідкуйте, щоб поблизу коліс не було пально-мастильних матеріалів, розчинників і хімічних продуктів, які можуть пошкодити гуму. Пам'ятайте, що раз на місяць потрібно обов'язково перевертати колеса, щоб вони не деформувалися. Якщо колеса камерні, вставте всередину покришки, злегка накачані камери.
Зверніть увагу
Не рекомендується зберігати колеса під навісом або на відкритому повітрі, тому що погодні умови можуть зробити негативний вплив на ніх.Храніть колеса потрібно якомога далі від предметів, які можуть завдати їм механічні пошкодження, крім того уникайте попадання на них електричного розряду, вогню або іскр.Нельзя класти зверху на шини важкі предмети.
Корисна порада
Можна віддати колеса на зберігання в шинні центри, де будуть створені всі необхідні умови для їх збереження.
У багатьох автомобілістів два рази на рік виникає одне і те ж питання: як і де зберігати шини? Влітку потрібно якимось чином «законсервувати» зимовий комплект, взимку - літній. Давайте розберемося, як чинити з обувкой вашого авто перед початком нового сезону.
Вам знадобиться
  • - автомобільні шини (на дисках або без)
Інструкція
1
Насправді, варіанта всього два. Перший - якщо ви зберігаєте резину на дисках. В цьому випадку правильно буде помістити кожне колесо в пластиковий пакет, потім скласти їх в рівну стопку, один на одного. Ще можна підвішувати колеса на металевий гак, чіпляючи їх за диски.
2
Другий варіант зберігання - якщо шини без дисків. В цьому випадку вкрай не рекомендується складати покришки в стопку. Так нижні покришки під вагою верхніх можуть деформуватися. Помістіть кожну шину в пластиковий пакет, потім поставте їх вертикально, бічними сторонами притуливши один до одного (як книжки на полиці).
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-POwNx0bc-k
Зверніть увагу
Обов'язкова умова для домашнього зберігання - плюсова температура. В ідеалі, температура зберігання автомобільних шин повинна бути в межах 15-20 градусів тепла.
Корисна порада
Якщо у вас немає гаража, а вдома зберігати шини ніде, є варіант звернутися в спеціальний сервіс по зберіганню гуми. Однак такий спосіб досить витратний, особливо якщо враховувати тривалість зимового сезону: добу зберігання обійдуться в 70-90 рублів. Цей варіант підійде хіба що власникам позашляховиків і дорогих автомобілів.