Як змінити швидкість відтворення звуку. Adobe audition увиличение швидкості звуку.

Необхідність поміняти швидкість відтворення звукового уривка може виникнути в різних ситуаціях. Прискорювати або сповільнювати звук припадає як при усуненні рассинхронизации з відеорядом, так і при створенні оригінальних треків. Виконати це завдання можна за допомогою програми-аудіоредактора, в якій є фільтри для роботи зі швидкістю звукового фрагмента.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Audition;
  • - звуковий файл.
Інструкція
1
Завантажте звук, з яким збираєтеся працювати, в Adobe Audition за допомогою опції Open, Open Audio from Video, якщо ви редагуєте звукову доріжку відеофайлу, або Extract Audio from CD, якщо ви відкриваєте файл з компакт-диска.
2
Вкажіть фрагмент завантаженого звуку, швидкість відтворення якого ви хочете змінити. Для цього поставте покажчик курсору на початок уривка, затисніть ліву кнопку мишки і виділіть ділянку звукової хвилі. Якщо вам потрібно змінити весь файл, відкритий в аудіоредактор, можете нічого не виділяти.
3
Для роботи зі швидкістю відтворення звуку в Adobe Audition вам будуть потрібні фільтри, зібрані в групі Time/Pitch з меню Effects. Якщо вам потрібно уповільнити або прискорити звук на відому кількість відсотків, зробіть це за допомогою фільтра Stretch. Цей же фільтр дозволяє підганяти тривалість звучання під певний відрізок часу. Вікно його налаштувань відкривається опцією Stretch (process).
4
Вікно налаштувань фільтра за замовчуванням відкривається на вкладці Constant Stretch. Якщо ви збираєтеся застосувати до всього уривку однакове зміна швидкості, вам буде потрібно саме ця вкладка. У полі Stretch Mode в нижній частині вкладки виберіть режим зміни. У режимі Time Stretch ви зможете поміняти швидкість, зберігши тональність звуку. Режим Resample змінює швидкість і тональність.
5
Налаштуйте зміна звуку. Для цього ви можете вказати нову довжину файлу у відсотках, ввівши значення в поле Ratio. Вихідний темп звуку приймається за сто відсотків. Якщо вам потрібно прискорити звук, введіть значення більше цієї величини. Для уповільнення звуку вкажіть величину менше ста відсотків.
6
В деяких випадках, наприклад, при виправленні рассинхронизации звуку і відео, потрібно розтягнути або скоротити звуковий фрагмент до певної тривалості. Це можна зробити, ввівши нову тривалість звуку в секундах в поле Length.
7
Якщо вам потрібно по-різному змінити звук на початку і наприкінці фрагмента, перейдіть на вкладку Gliding Stretch і налаштуйте корекцію для різних частин файлу. Початкова швидкість налаштовується в панелі Initial, а стан звуку в кінці редагованого фрагмента визначається настройками в панелі Final.
8
Прослухайте результат застосування виставлених параметрів, натиснувши на кнопку Preview. Відредагований файл можна зберегти, використавши опції Save As або Save Copy As з меню File.
Якщо ви тільки почали складати або грати музику за допомогою комп'ютера, вам, можливо, не раз доведеться зіткнутися з необхідністю уповільнити той чи інший уривок музичної композиції або звук . Ви можете сповільнювати музику шляхом розтягування звук ових хвиль, зміни висоти звучання або редагування швидкості відтворення. З цими завданнями можуть впоратися так звані аудіо-редактори, або комп'ютерні програми, створені для редагування цифрових звук ових файлів.
Вам знадобиться
  • Композиція або музичний уривок, які потрібно сповільнити. Комп'ютер з аудіо-редактором або діджейські вертушки.
Інструкція
1
Встановіть будь аудіо-редактор. Запустіть його і відкрийте той трек, частина якого хочете сповільнити. Виділіть потрібний відрізок звук овой хвилі, поставивши курсор на початок відрізка, затиснувши ліву кнопку миші і протягнувши її до кінця відрізка. Це може бути ціла пісня, гітарне соло, п'ятисекундна барабанна збивання або будь-який інший фрагмент.
2
Скопіюйте виділену частину в нову сесію (новий файл) вашого аудіо-редактора. У меню виберіть опцію "Розтягнути" і введіть більше, ніж в оригіналі, значення часу. У випадку, якщо у вашого аудіо-редактора немає подібної опції, ви можете відредагувати питч (висоту звук а) і ввести більш низьке значення. Більш високе значення пітчу прискорює відтворення, більш низьке - уповільнює.
3
Програйте змінений уривок. Якщо швидкість вас не влаштовує, скасуйте попереднє дію і відредагуйте фрагмент ще раз, до тих пір, поки швидкість не стане придатною.
4
Якщо у вас є діджейські вертушки, то сповільнити композицію можна і без використання комп'ютера. Поставте диск або платівку в програвач і відрегулюйте швидкість відтворення. Якщо швидкість вже на мінімумі, потягніть вниз регулятор пітчу. Щоб прискорити відтворення, потягніть ручку пітчу вгору.
Корисна порада
Замість аудіо-редактора для уповільнення звуку на комп'ютері можна використовувати діджейські програми, наприклад "Трактор"