Як заморожувати лисички.

Лисички мають яскравий і привабливий зовнішній вигляд, а також дуже приємні на смак. Не дивно, що багато господинь прагнуть побалувати своїх близьких стравами з цих грибів не тільки восени, але і протягом усього року. Одним з найбільш надійних способів зберігання лисичок є їх заморожування.
Інструкція
1
Заготовкою слід займатися безпосередньо в день збору, а не зберігати гриби довгий час, адже в них дуже швидко накопичуються токсичні речовини. Перш ніж почати обробку лисичок, їх необхідно ретельно перебрати і очистити від лісового сміття. Для заморозки краще брати невеликі, молоді гриби. Крім того, вони не повинні бути підгнилими і червивими, такі екземпляри краще викинути. Потім промийте підготовлені лисички в проточній воді і дайте їм обсохнути.
2
Далі у вас є два варіанти заморозки. Можна заморозити лисички сирими або вареними. Вважається, що якщо не відварювати лисички, то вони будуть гірчити, однак цього можна уникнути, вибираючи для зберігання тільки молоді і міцні грибочки. Спосіб заморозки попередньо відварених лисичок більш поширений. Він вважається досить безпечним і економічним, оскільки гриби, які зазнали тепловій обробці, займають набагато менше місця в морозилці.
3
Для варіння покладіть лисички в каструлю і залийте холодною водою, потім на сильному вогні доведіть їх до кипіння. Після закипання води вогонь потрібно зменшити, утворену піну зняти, а гриби посолити. Варити лисички слід не більше 20 хвилин. Після варіння гриби потрібно відкинути на друшляк, давши стекти зайвої рідини, і обсушити їх на підносі або блюді.
4
Після того як лисички повністю охололи, їх потрібно розподілити по чистим фасувальним пакетам і прибрати в морозильну камеру. Підготовлені таким чином гриби прекрасно збережуться при температурі не вище 18 градусів. З'їсти грибні заготовки рекомендується на протязі 3 місяців, не залишаючи на більш тривале зберігання.
5
Можна заморозити також смажені і тушковані лисички разом з рідиною і використовувати їх для приготування солянки, рагу, начинки в пироги. Однак термін зберігання такого продукту менше, ніж у лисичок відварних. Розморожувати заготовлені гриби потрібно при кімнатній температурі.
Корисна порада
Не забудьте підписати пакети із замороженими грибами, оскільки в такому вигляді їх буде важко відрізнити один від одного.