Як змінити назву "Мої документи". Як знайти папку мої документи.

У кожній операційній системі сімейства Windows є стандартні папки. До них належить і папка «Мої документи». За умовчанням в ній зберігаються документи різних офісних додатків, деякі компоненти відеоігор. Назва «Мої документи» - стандартне для всіх версій операційних систем Windows. Хоча в деяких версіях вона може називатися просто «Документи». Якщо вас чимось не влаштовує таке ім'я папки, його можна поміняти на інше.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows (XP, Windows 7).
Інструкція
1
Перейменовувати необхідно саме папку. На робочому столі, як правило, знаходиться не папка, а ярлик, який дозволяє швидко відкрити її. Папка з документами знаходиться зазвичай в іншому місці. Якщо на вашому комп'ютері встановлена операційна система Windows 7, то перейменовувати «Мої документи» слід так. Відкрийте ваш системний диск (за замовчуванням С, інша буква системному диску присвоюється вкрай рідко).
2
Далі відкрийте папку «Користувачі». У ній знаходиться ще дві папки: «Загальні» і «Адміністратор». Клікніть по «Адміністратор», а в ній знайдіть «Мої документи», після чого клацніть по ній правою кнопкою мишки. З'явиться контекстне меню. У цьому меню виберіть «Перейменувати». Потім введіть нове ім'я папки, натисніть клавішу Enter, і вона буде перейменована.
3
Навіть після перейменування папки ярлик на робочому столі буде мати старе ім'я. Видаліть цей ярлик. Потім натисніть на папці «Мої документи» правою кнопкою мишки. Наведіть курсор мишки на рядок «Відправити». З'явиться додаткове меню, в якому виберіть «Робочий стіл, створити ярлик».
4
Для перейменування папки «Мої документи» на операційній системі Windows ХР виконайте наступні кроки. Відкрийте системний диск, після чого - Documents and Settings. Виберіть папку, яка відповідає імені вашого профілю. Далі, відповідно, відшукайте «Мої документи». Операція перейменування нічим не відрізняється від випадку з Windows 7. У контекстному меню просто необхідно вибрати «Перейменувати», після чого задати нове ім'я цій папці.
Корисна порада
В операційній системі Windows ХР в «Мої документи» знаходиться ще кілька папок з особистими файлами користувача (музика, малюнки та ін.). Перейменування системної папки ніяк не зачіпає її вміст, так що можна робити це без побоювань.
Папка «Мої документи» за замовчуванням призначається для зберігання всіх документів користувача. Також за замовчуванням місцерозташуванням папки «Мої документи» є диск С: з встановленою операційною системою Windows. Змінити це місце розташування можна стандартними засобами Windows.
Вам знадобиться
  • - Windows 7/Vista.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Документи» для зміни розташування папки «Мої документи».
2
Викличте сервісне меню правим кліком миші на поле «Документи» і виберіть пункт «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Папка» у вікні «Властивості: Документи» і визначте поточне розташування папки «Мої документи». За замовчуванням - диск: \ Users \ ім'я користувача \ Documents, де диск - ім'я диска, на якому встановлена OS Windows, а имя_пользователя - обліковий запис, використана для входу в систему.
4
Натисніть кнопку «Перемістити» для зміни поточного розташування обраної папки.
5
Оберіть диск і папку для збереження папки «Документи» в новому діалоговому вікні.
6
Виберіть пункт «Нова папка» при необхідності створення неіснуючої папки для зберігання файлів користувача у верхній панелі програми.
7
Введіть бажане ім'я папки та натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
8
Виділіть обрану для перенесення документів папку і натисніть кнопку «Вибір папки» у нижній частині діалогового вікна.
9
Поверніться у вікно «Властивості: Документи» і натисніть кнопку OK у нижній частині вкладки «Папка» для підтвердження свого вибору.
10
Дочекайтесь появи нового діалогового вікна «Перемістити папку» та натисніть кнопку «Так» для підтвердження виконання команди переміщення інформації.
11
Дочекайтеся закінчення процесу перенесення даних з поточної папки «Мої документи» в обрану папку. Час переносу залежить від кількості інформації в папці і швидкодії комп'ютера.
12
Виконайте клік миші на іконку «Документи» для перевірки параметрів відображення виконаної операції перенесення даних і переконайтеся в тому, що місце розташування папки «Мої документи» дійсно змінено.