Як краще вчитися в школі.

Якщо ви отримали не найкращу оцінку, вивчивши весь необхідний матеріал, вам просто необхідно почати робити кроки для того, що вас почали оцінювати об'єктивно.
Вам знадобиться
  • 1. Розум
  • 2. Робота над промовою
  • 3. Повага до викладача
  • 4. Впевненість
Інструкція
1
Сідайте за перші парти. Близькість до викладача дозволить йому добре вас запам'ятати. Крім того, він зрозуміє, що його слухаєте з інтересом саме ви.
2
Постарайтеся, щоб викладач вас запам'ятав. Головне тут - не бути нав'язливим. До хорошим результатам призводить уважне слухання викладача. Для цього необхідно дійсно з цікавістю його слухати, час від часу ставити запитання.
3
Висловлюйте свою думку. Намагайтеся спиратися на джерела. При цьому поважайте іншу точку зору і будьте готові її прийняти, якщо вона прийнятна. Зберігайте спокійний тон і ніколи не допускайте агресії.
4
Приймайте викладача таким, яким він є. Не намагайтеся переробити людини. Це означає, що потрібно поважати той метод, який обрав викладач для своїх занять. Крім того, всі без винятку викладачі люблять, коли їх предмет відвідують. Також вимикайте звук на мобільному телефоні під час занять.
5
Говоріть грамотно і чітко. Намагайтеся читати більше книг, щоб збагатити свою промову. Корисно також ходити в театр, розмовляти з людьми, які добре володіють російською літературною мовою і т.д. Одним словом, працюйте над своєю промовою.
6
Відповідайте впевнено. Викладачі деколи сприймають хвилювання як наслідок поганої підготовки. Тому не видавайте свого хвилювання, якщо воно є. Навіть ваші жести і пози повинні говорити про те, що ви багато уваги приділили даного предмету.