Як зустріти нареченого без викупу. Як красиво зустріти нареченого замість викупу.

За традицією ніч напередодні одруження молодята проводять в різних будинках. Класичний сценарій пострадянської весілля припускає «викуп» нареченої за мотивами старовинних звичаїв. Однак сучасні пари не в захваті від перспективи мучити нареченого піонерськими забавами та трясти гроші зі свідка. Є багато варіантів красиво і зі смаком зустріти судженого без викупу.
Вам знадобиться
  • - шампанське;
  • - келихи;
  • - фрукти і цукерки;
  • - пелюстки троянд (за бажанням).
Інструкція
1
Зустріч нареченого - це друга глава в вашої весільної історії, після зборів нареченої. Щоб згодом не було нестерпно боляче дивитися на фотознімки цих моментів, не починайте дійство в під'їзді багатоквартирного будинку, якщо він виглядає не надто доглянутим. Пари, які можуть дозволити собі додаткову статтю в весільному бюджеті, орендують номер в готелі в ніч перед торжеством, в якому буде ночувати наречена, а вранці в ньому пройдуть збори і зустріч жениха.
2
Припасіть кілька пляшок шампанського, фрукти та цукерки, при бажанні невеликі тарталетки і сервіруйте невеликої фуршетний стіл. Якщо ви любителька романтики, викладіть пелюстками троянд шлях до дверей, за якими ви будете чекати благовірного. При можливості повісьте гардину або драпіровку, яку він відкине перед тим, як зустрінеться з вами. При мінімумі затрат це додасть ефектність і урочистість моменту.
3
За традицією жених, заходячи в кімнату нареченої, повинен вручити їй весільний букет. Побачивши вас у шлюбній вбранні, він не втримається від компліменту, після чого наступити черга для вашого щирого і ніжного визнання. Подумайте самі, що ви скажете йому, може бути, згадайте день знайомства або пропозиції руки.
4
Вимовте символічну клятву. Якщо вас чекає стандартна церемонія в РАГСі або Палаці одруження, цю зворушливу традицію західних весіль можна перенести на ранок перед торжеством. Зустрівши жениха, промовте невелику промову. Неважливо, буде вона заучена або просто продумана заздалегідь і сказана своїми словами. Після цього, удвох або разом з рідними та друзями, які будуть присутні на зустрічі нареченого, підійміть келихи з шампанським. Легкий фуршет не завадить - винуватці торжества і їх гості найчастіше забувають поснідати в цей важливий день, а адже йому належить бути довгим і насиченим.
Корисна порада
Екстравагантні женихи можуть піднятися у вікно нареченої на підйомнику пожежної машини або спуститися за допомогою спеціального спорядження з даху будівлі (заздалегідь домовившись з рятувальниками або промисловими альпіністами). Таке пригода на все життя запам'ятається молодятам. Пристрасні натури оцінять ідею зустріти судженого з готовою зачіскою і макіяжем, але ... в негліже, надавши йому можливість затягнути на коханої корсет.
Багато дівчат довгі роки мріють стати нареченими, проте їх бажання продовжує залишатися тільки мрією. Проте не потрібно звинувачувати в цьому погану карму, «вінець безшлюбності», або чисельна перевага жінок над чоловіками в нашій країні. Швидше за все, справа в тому, що дівчина у своєму прагненні вийти заміж робить щось не так. Як же правильно поводитися, щоб зустріти нареченого?
Інструкція
1
Для початку подумай про те, де ти шукаєш знайомства з чоловіками. Якщо найчастіше для знайомства з потенційним нареченим ти ходиш в нічні клуби або в бари, там ти його, швидше за все, не зустрінеш. Чоловіки в таких місцях шукають необтяжливих знайомств, і, швидше за все, не будуть розглядати в якості нареченої дівчину, з якою там познайомилися.
2
До пошуку місць для знайомств підходь з розумом і виходячи із запитів до майбутнього чоловіка. Так, в спортивному залі можна зустріти чоловіка, який піклується про свою зовнішність і здоров'я. В магазині автозапчастин або будівельних матеріалів неважко познайомитися з чоловіком, який є майстром на всі руки. Також зустріти нареченого можна за допомогою Інтернету, на одному з численних сайтів знайомств. До речі, в цьому випадку розширюється географія пошуку, і таким чином можна зустріти як російського, так і зарубіжного нареченого.
3
Переглянь свій зовнішній вигляд. Якщо женихи не горять бажанням продовжувати з тобою знайомство після декількох зустрічей, можливо, твоя манера вибору гардероба не відповідає їх способу ідеальної дружини. Бути може, ти одягаєшся занадто непоказно, віддаєш перевагу одягу «уні-секс», або, навпаки, виглядаєш занадто зухвало. У виборі гардеробу старайся дотримуватися золотої середини, і прагни виглядати не стільки модно, скільки жіночно.
4
Якщо проблем зі знайомствами в тебе немає, але всі чоловіки здаються тобі якимись «не такими», сядь і подумай, що для тебе здається головним у твоєму майбутньому чоловікові. Дуже часто дівчата не представляють точно, який саме чоловік їм потрібен, і в своєму виборі орієнтуються на той тип чоловіків, який воліють подруги і радять модні журнали. Через деякий час після початку відносин з таким чоловіком дівчина розуміє, що не відчуває справжньої душевної близькості з ним, і кидається в новий пошук, попутно разочаровиваясь в чоловіках. Щоб цього не відбувалося, визнач, які якості в чоловіку для тебе важливі в першу чергу, і відносини починай будувати тільки після того, як потенційний жених пройшов перевірку на відповідність саме цим якостям.