Як відновити текстовий файл.

Навіть якщо ви використовуєте найновішу версію текстового редактора Microsoft Word, це не є гарантією того, що раніше створений вами текстовий документ не може пошкодитися. Буває так, що замість відкриття документа з'являється помилка. Нічого страшного, якщо у вас є його копія. Але що робити в тих випадках, коли ви не утруділі себе її створенням? У такому випадку потрібно спробувати відновити документ.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows;
  • - текстовий редактор Microsoft Word;
  • - додаток Recovery Toolbox for Word.
Інструкція
1
Запустіть додаток Microsoft Word. Після цього в меню виберіть «Файл». Далі у виниклому меню клікніть мишкою по команді «Відкрити» і вкажіть шлях до пошкодженого текстового файлу. Виділіть його за допомогою лівої кнопки мишки.
2
Знизу вікна ви побачите кнопку «Відкрити», поруч з якою буде стрілочка. Натисніть по ній лівою кнопкою мишки. У списку можливих дій виберіть варіант «Відкрити і відновити». Після цього виникне діалогове вікно «Перетворення файлу». У ньому можна вибрати кодування файлу, в якій був створений документ. Якщо ви знаєте кодування, виберіть її. Якщо кодування невідома, то просто натисніть OK, і вона буде обрана автоматично. Потім почнеться процес відновлення файлу. По його завершенні документ буде відкритий, і ви зможете зберегти відновлену версію.
3
Другий варіант. Дійте аналогічно першому способу, поки не виділіть необхідний документ. Далі клацніть мишкою по стрілочки навпроти рядка «Всі файли». У списку, який виникне, виберіть "Відновлення тексту з будь-якого файлу», після чого натисніть «Відкрити». Текстовий файл буде відновлений. Можливо, що відновлений документ потребуватиме деякому редагуванні.
4
Третій варіант. Скачайте з інтернету додаток Recovery Toolbox for Word. Встановіть його на свій комп'ютер, після чого запустіть. В основному меню клацніть по значку папки, потім - по Analyze. Розпочнеться процедура аналізу текстового файлу. Зміст текстового файлу буде відображено у вікні програми. Після завершення аналізу буде доступна кнопка Start recovery. Вкажіть папку, в яку буде відновлений файл, і він буде в ній збережений.