Як зшити хутряні чобітки. викрійка хутряних чобітків.

Сьогодні дівчата і жінки все частіше віддають перевагу хутряної взуття. Одні дбають про тепло і комфорт своїх ніг, інші слідують новим віянням модних трендів. Виготовити хутряні чобітки можна і самій, оскільки нічого складного в технології пошиття немає, а річ, зшита своїми руками, виявиться подвійно тепліше і гарніше. А головне, що такі хутряні чобітки будуть тільки у вас.
Вам знадобиться
  • - шматки натурального або штучного хутра;
  • - щільна тканина для устілок;
  • - картон;
  • - гума або фетр;
  • - клей;
  • - голки;
  • - нитки.
Інструкція
1
Зніміть мірки з ніг для побудови викрійки: деталі верху чобітків, підметки, устілки у взуття і прокладки під п'яти. Зверніть увагу на те, що прокладки потрібно викроювати з більш щільної тканини.
2
Виріжте деталі викрійки і наколи їх на використовувані матеріали: хутро і щільна тканина для внутрішніх деталей чобітків.
3
Перенесіть всі деталі викрійки на тканинні основи, додайте припуски на шви (по 2 сантиметри на шви і по 4 сантиметри на підшивку) і акуратно виріжте деталі.
4
Накладіть внутрішні і зовнішні краї верху чобота лицьовими частинами один на одного, змітайте їх і стачайте на швейній машинці. Слідкуйте за тим, щоб відстань від шва до краю було приблизно 4-5 міліметрів.
5
Строчити чобіток починайте від кордонів п'яти і носка, строчку ведіть у напрямку до верхнього зрізу халяви.
6
Візьміть невеликий молоток і «пробийте» всі шви, щоб в процесі шкарпетки чобітків шви не натирали ноги. Підніміть верхній зріз вироби на виворітну сторону міліметрів на 5 і застрочити його.
7
Прикріпіть підметку до верхньої частини чобітка дрібними стібками, при цьому стежте, щоб вона не перекошувалася, і центр верхньої частини і підметки строго збігалися один з одним.
8
Стачайте деталі машинним швом на відстані до краю не більше 5 міліметрів. Шви «пробийте» молоточком, заготовку виверніть на лицьову сторону.
9
Викроїте устілки: для кожного чобота знадобиться дві штуки (одна - з щільного картону, друга - з щільної тканини). На картоновую устілку наклейте прокладку для п'яти, а слідом за нею тканинну устілку. Щоб закріпити їх між собою, прострочите краю устілок швом «зигзаг", не загинаючи країв, на відстані близько 5 міліметрів.
10
З гуми або фетру викроїте ще одну пару підметок для підошви. Пришийте або приклейте її. Чобітки готові.