Як будувати графіки в Ворді.

Програма Microsoft Office Word - текстовий редактор, тим не менше, робота в ньому не обмежується одним лише введенням тексту. У додатку також можна працювати з графічними об'єктами і діаграмами. Якщо вам необхідно побудувати графік, зовсім не обов'язково запускати іншу програму, це можна зробити в програмі Word.
Інструкція
1
Щоб побудувати графік в редакторі Word вам необхідно володіти хоча б мінімальними знаннями про те, за яким принципом будуються графіки та діаграми в іншій програмі, включеної в пакет Office - Microsoft Office Excel.
2
Запустіть Word і створіть новий документ (або відкрийте вже наявний файл), встановіть курсор в тому місці, де буде розташований ваш графік. Перейдіть на вкладку «Вставка» та натисніть в розділі «Ілюстрації» на кнопку «Діаграма».
3
Відкриється нове вікно «Вставка діаграми». У лівій частині вікна з представлених шаблонів виберіть пункт «Графік» і виділіть його, клікнувши лівою кнопкою миші. У правій частині вікна з наявних мініатюр виберіть той вид графіка, який вам потрібен (графік з накопиченням, нормований графік з накопиченням і маркерами і так далі). Виділіть потрібну мініатюру лівою кнопкою миші та натисніть на кнопку ОК.
4
Дочекайтеся, поки відкриється документ Microsoft Office Excel. Вид робочої області зміниться. З лівого боку екрану ви будете бачити свій текстовий документ, в правій частині буде відображатися документ Excel. Введіть на аркуші Excel потрібні вам дані, задайте параметри, перейменуйте осі координат, змініть діапазон даних.
5
Результати вводяться вами змін в документі Excel ви зможете наочно оцінити в лівій частині вікна (в документі Word). Коли закінчите редагувати дані графіка, закрийте документ Excel звичайним способом (натиснувши на значок [x] у правому верхньому кутку вікна або вибравши в меню «Файл» команду «Вихід»).
6
Щоб внести які-небудь зміни в побудований графік, використовуйте контекстне меню «Робота з діаграмами», яке стає доступним при виділенні будь-якого елементу в області створеного вами графіка. Зокрема, якщо ви допустили помилку при введенні даних в документі Excel, відкрийте в меню «Робота з діаграмами» вкладку «Конструктор» і натисніть в розділі «Дані» кнопку з мініатюрою «Змінити дані».