Як змінити голос в грі. Як змінилися гри.

Комп'ютерні ігри сьогодні намагаються запропонувати гравцям максимальну варіативність. В першу чергу це досягається тонким налаштуванням персонажа: геймер може вибрати не лише зовнішній вигляд або клас, але часто навіть голос свого героя.
Вам знадобиться
  • - програма Clownfish (опціонально);
  • - мікрофон (опціонально).
Інструкція
1
Оберіть голос на самому початку гри. Подібний прийом особливо актуальний для рольових ігор (зокрема - Newerwinter Nights або Mass Effect). Якщо окремої настройки для озвучування персонажа не передбачено, то поекспериментуйте з підлогою і расою: ельфи володіють високими голосами з ідеальною дикцією, в той час як орки, навпаки, говорять грубо і невиразно. Крім того, голос може багато в чому залежати від темпераменту персонажа.
2
В мережевій грі настройка персонажа практично завжди передбачає зміну голосу. У шутерах, на зразок Unreal Tournament, настройка героя для мультиплеєра відбувається в меню «Мережева гра" -> "Налаштування персонажа» - там ви можете змінити модель і голос, до неї додається.
3
Вивчіть настройки гри. У продуктах, де гравець регулярно спілкується з ментором (Дюна) або якимсь комп'ютером (Crysis, Serious Sam) розробники передбачають кілька варіантів озвучення вашого головного співрозмовника. У налаштуваннях, як правило, надається три варіанти - чоловічий, жіночий і «електронний» голоси.
4
Встановіть мод або русифікатор. Якщо в грі не передбачено зміни голосів, то існує ймовірність, що фанати гри виправили дану плутанину: наприклад, випустивши аматорський аддон, який додає таку можливість. Крім того, не варто забувати про встановлення локалізацій і перекладів - у багатьох випадках вони не тільки переводять текст, але й міняють озвучку на вітчизняну (очевидно, що голоси при цьому також зміняться).
5
Щоб змінити власний голос у аудіочате встановіть програму Clownfish. Вона дозволяє модифікувати звук, що потрапляє на мікрофон і додати туди безліч ефектів - зокрема, зробити тембр високим або дуже низьким і, тим самим, змінити його до невпізнання. Після установки програми у правій часи панелі "Пуск" з'явиться ікона риби: вам слід клацнути по ній правою кнопкою миші і вибрати пункт Change Voice. Після нескладних експериментів (результат можете перевірити за допомогою «Звукозаписи» Windows) ви побачите, як той чи інший режим міняє звучання.
Зверніть увагу
У більшості РПГ одного разу створивши персонажа - ви більше не зможете його змінювати.