Як створити бізнес з випікання хліба.

Лідируюче місце в харчовій промисловості займає хлібопекарська галузь. І це не випадково, адже хліб є товаром першої необхідності і завжди затребуваний. Незважаючи на те, що більшу частку хлібного ринку займають великі підприємства, міні-пекарня теж може завоювати його частину. Адже безсумнівним її перевагою є свіжість хліба, який можна реалізовувати в довколишніх магазинах, а також можливість виготовлення дрібноштучних і ексклюзивних виробів.
Інструкція
1
Для того щоб відкрити бізнес з випікання хліба, необхідно в першу чергу знайти відповідне приміщення. Вимоги до нього встановлюються правилами СЕС, основне з яких полягає в необхідності поділу «чистих» і «брудних» виробничих потоків. Пам'ятайте, що за оцінками експертів для випуску 1 тонни хлібобулочних виробів необхідна площа не менше 150-200 квадратних метрів. При виборі приміщення врахуйте і його місцезнаходження. Добре якщо це буде точка з великою прохідністю людей, розташована, наприклад, поблизу метро, вокзалу, аеропорту або в густонаселеному спальному районі.
2
Після того як виберіть приміщення, необхідно отримати «Санітарно-епідеміологічний висновок на виробництво». У СЕС потрібно також запевнити асортимент своєї продукції. Крім того, вам потрібно буде отримати дозволи пожежної та екологічної інспекції. На самому початку роботи вам встаньте на облік в якості індивідуального підприємця, придбайте і зареєструйте в податковій інспекції касовий апарат.
3
Закупіть обладнання. Для відкриття пекарні вам знадобляться конвекційна піч, расстроечний шафа, теплова вітрина, тістомісильна машина, посуд з нержавіючої сталі, морозильна скриня, якщо ви плануєте використовувати у виробництві заморожені напівфабрикати. Також буде потрібно транспорт для розвезення хліба.
4
Укладіть договори з постачальниками на придбання сировини. Як правило, асортимент починає формуватися з 4-5 видів продукції та поступово розширюється. Про рецепти приготування і вимоги потенційних покупців необхідно подбати заздалегідь.
5
Найміть персонал. Для установки і запуску обладнання запросіть професійних технологів. Обслуговувати пекарню в подальшому можуть чотири людини, які працюють по два в зміну. Крім того, вам буде потрібно бухгалтер, водій і директор, який на початковому етапі може виконувати обов'язки менеджера по збуту.
Власна пекарня може стати відмінним варіантом сімейного бізнесу. Ви можете випікати хліб і здобу для поставок в магазини або організувати самостійну роздрібну торгівлю. Асортимент пекарні може бути обмеженим, що складається тільки їх самих популярних позицій, або включати в себе десятки найменувань від зернового хліба до тістечок.
Вам знадобиться
  • - статус індивідуального підприємця;
  • - дозвільні документи від різних інстанцій;
  • - приміщення;
  • - обладнання;
  • - персонал.
Інструкція
1
Перед початком роботи напишіть бізнес план. Хлібний бізнес може бути досить прибутковим, а може призвести і до розорення. Важливо збалансувати витрати і доходи. Запишіть всі майбутні витрати - оренду приміщення та його ремонт, придбання обладнання, найм персоналу. Подумайте, як можна скоротити витрати без шкоди для продуктивності.
2
Підберіть оптимальний асортимент. Це потрібно зробити на підготовчому етапі, адже від того, що ви будете випускати, залежить, яке обладнання і в якій кількості доведеться закупити. Власники процвітаючих пекарень воліють робити ставку на дорогий хліб з натуральних інгредієнтів, а також кондитерську продукцію, на яку можна зробити хорошу націнку. Не намагайтеся конкурувати з великими хлібозаводами - шукайте власну нішу.
3
Знайдіть приміщення для пекарні. Якщо ви плануєте організувати роздрібну торгівлю, бажано, щоб воно знаходилося в місці з хорошою прохідністю. Якщо ж ви плануєте розвіз по торгових точках, важливіше транспортна доступність пекарні. В приміщенні повинен бути водопровід і можливості для вентиляції. Ідеальний варіант - колишнє кафе або їдальня.
4
Зробіть ремонт. Цей пункт може стати дуже витратним. Кінцева вартість залежить від стану приміщення. Отримайте дозвільні документи від СЕС, пожежної інспекції та інших інстанцій. Якщо від них надійдуть нарікання, усуньте всі недоліки в максимально короткий термін.
5
Придбайте обладнання. Вам знадобляться обробні столи, шафи для вистоювання, печі, тістомісильні машини. Якщо ви плануєте велике виробництво, подумайте про покупку універсальних апаратів - наприклад, обладнання для виробництва фігурного печива або кондитерських виробів з начинкою. Така продукція може стати вашим УТП.
6
Якщо ціни на обладнання здаються вам занадто високими, купіть старі машини в хорошому стані. Пізніше ви зможете замінити їх на більш нові та досконалі. Непоганий варіант для починаючого підприємця - купівля обладнання в лізинг. Знайти цікаві пропозиції можна у великих дилерів відомих марок. Крім гарантій і можливостей ремонту вони нададуть вам фахівців для навчання і технологічні карти.
7
Найміть персонал. Вам знадобиться технолог для складання та впровадження рецептур, пекарі, кондитери. Якщо ви плануєте розвіз продукції по торговим точкам, подумайте про наймання водіїв. Власникам роздробу знадобляться продавці. Не забудьте, що всі співробітники повинні мати санітарні книжки.
8
Подумайте про просування продукції. Ви можете домовитися з невеликими магазинами та кіосками або продавати свої вироби через власну роздрібну мережу. Подбайте про помітну вивісці, порозсипайте листівки у поштові скриньки прилеглих будинків. Обов'язково опишіть свої конкурентні переваги - ціну, використання натуральних інгредієнтів, старовинні рецепти, унікальний дизайн виробів.