Як встановити датчик води. Які датчики обліку води потрібно ставити.

Щоб запобігти неприємним розгляду з розлюченими сусідами, яких ви затопили, встановіть датчик протікання води. Цей надійний контролер швидко відстежить збій в роботі системи водопостачання, після чого сповістить власника квартири про подію і блискавично заблокує подачу води.
Вам знадобиться
  • - система контролю протікання води зі схемою її монтажу;
  • - проект розміщення основних компонентів системи;
  • - гофрована труба;
  • - перфоратор;
  • - кусачки;
  • - ніж.
Інструкція
1
Складіть схему розміщення головного блоку, датчиків і електромагнітних клапанів з урахуванням довжини з'єднувальних проводів.
2
Керуючись супровідній схемою, зробіть прокладку монтажних проводів, після чого виконайте врізку електромагнітного клапана.
3
Встановіть датчик води. Цю операцію можна виконати двома способами. Перший метод: встановіть датчик протікання води в підлоговому покритті (для цього доведеться зробити невеликий отвір в плитці якому іншому підлоговому покритті і встановити там контролер). Установка датчика води на підлозі - розумне рішення, адже саме там починає накопичуватися вода в разі аварійного пориву. Датчик води монтують контактними пластинами вгору і так, щоб контролер виступав над лінією підлоги на 3-4 міліметра: це запобіжить помилкове спрацьовування системи. Підходящий до датчика провід помістіть в гофровану трубу. Другий метод: встановіть датчик на підлогу (контактні пластини при цьому повинні бути розташовані вниз), а з'єднує провід нехай лежить на підлозі.
4
Встановіть блок управління. В обраному вами місці для установки блоку управління просвердлите в стіні два отвори (одне для самого блоку управління, а друге для відповідних до нього проводів живлення). Підготуйте в стіні спеціальні канали для прокладки проводів, що з'єднують блок управління з кожним датчиком води і електромагнітним клапаном. Потім встановіть в стіні розпаєчних коробку, після чого виконайте монтаж самого блоку управління.
5
Підключіть систему: датчики води і електромагнітні клапани приєднаєте до блоку управління. З цією метою дроти, що йдуть від датчика протечки води, обріжте в потрібних місцях, після чого зачистите їх і з'єднайте з проводами, з'єднаними з клемними контактами блоку управління. При підключенні електромагнітного клапана до цієї контрольної системі переконайтеся в тому, що цей клапан заземлений. В останню чергу провід живлення підключіть до блоку управління.
Зверніть увагу
Обов'язково протестуйте систему!
Корисна порада
Щоб система працювала безперебійно, кожні три місяці протирайте контактні пластини датчика води м'якою сухою ганчіркою.