Як прикрасити дитячий сад до Нового року.

Новорічні свята - це час, коли потрібно загадувати бажання і вірити в чудеса. Прикраса дитячого саду до Нового року допомагає зануритися в атмосферу наближаються свят. Придумувати і створювати прикраси - приємне і захоплююче заняття, яке не потребує спеціальних навичок і умінь. Найголовніше тут - не обмежувати своєї уяви. Магазини пропонують новорічні прикраси на будь-який смак, але можна пофантазувати, зробити їх своїми руками.
Інструкція
1
При оздобленні дитячого саду обов'язково враховуйте вік дітей. У молодших групах необхідно використовувати мінімум прикрас, а в старших діти разом з вами можуть взяти участь у їх виготовленні.
2
На стеклах відмінно виглядатимуть яскраві новорічні візерунки або вітражі. Можна вирізати з паперу трафарети з новорічними мотивами і нанести по ним на скло аерозолем штучний сніг або паморозь. Штори прикрасьте сніжинками, вирізаними з фольги.
3
Дуже красиво виглядають на вікнах миготливі різноколірні вогники. Використовуючи електричні гірлянди, попросіть електрика заздалегідь їх перевірити і самому виконати підключення.
4
Стіни і двері прикрасьте повітряними кулями. По всьому приміщенню розвісьте віночки з лап ялини. На них можна повісити іграшки, а зверху покрити штучним снігом з балончика. Не бійтеся експериментувати з гілочками, вони гармонійно доповнять інтер'єр.
5
Мішуру розвісьте по меблів та стін. Із вставленої всередину дротом вона легко приймає будь-яку форму, тому її зручно використовувати для різних композицій. Зробіть банти з атласних стрічок і виріжте сніжинки.
6
В магазинах можна знайти спеціальні наклейки на стіни, які представляють собою тонку плівку. Вони легко налипають на гладкі поверхні і на відміну від звичайних наклейок не залишають слідів.
7
Розміщувати прикраси слід таким чином, щоб діти не змогли їх дістати і зняти. Не використовуйте для їх кріплення голки і шпильки.
8
У залі обов'язково повинна бути новорічна ялинка. Декор з використанням ялинкових куль і дощику є самим традиційним. Для того щоб уникнути строкатості і надмірної пишноти, виберіть два основних кольори, які будуть присутні на ялинці. У цій же гамі підберіть ялинкові кулі різного розміру, дощик або гірлянду.
9
В якості оформлення групи до свята можна використовувати тематичні виставки.
Корисна порада
Усі прикраси повинні гармонійно вписуватися в загальний інтер'єр приміщення.