Як збільшити текст.

Засоби обробки текстової інформації як в текстових документах, так і в блогах дозволяють звернути увагу читачів на найважливіші слова повідомлення. Це може бути виділення кольором, іншим видом шрифту або застосуванням шрифту іншого розміру.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Для збільшення тексту в повідомленні блогу почніть створювати нове повідомлення. Введіть його назву і встановіть режим перегляду - HTML (не включає «Візуальний редактор»). Введіть текст повідомлення.
2
Перемістіть курсор на початок фрагмента, який ви хочете виділити, і вставте уривок коду: (приберіть пробіли між символами, розділятися повинні тільки слова "font size"). Перейдіть в кінець текстового фрагмента і вставте код (знову приберіть пробіли). Текст збільшиться на один пункт (як ви і вказали в коді).
3
Якщо вам потрібно збільшити текст в текстовому редакторі (такому, як Word), напишіть текст і виділіть фрагмент, який підлягає збільшенню. Натисніть праву кнопку миші і знайдіть пункт «Шрифт». В поле «Розмір» введіть нове число (більше поточного). Натисніть клавішу «Введення».
4
Ще один спосіб збільшити текст в документі. Не вдаючись до правої кнопці миші, можете виділити фрагмент тексту. В панелі інструментів нагорі знайдіть поле з назвою шрифта густо його розміром. Клацніть курсором по полю з цифрами і введіть новий.
Зверніть увагу
Для використання HTML сайт повинен підтримувати цей вид кодування.