Як бути спокійною під час вагітності. Як зберегти спокій під час вагітності.

Для нормального перебігу вагітності та благополучного результату пологів жінці необхідно бути внутрішньо спокійною. Їй потрібно намагатися викликати у себе позитивний емоційний настрій і не піддаватися почуттю тривоги. Доведено, що душевну рівновагу матері робить позитивний вплив на здоров'я дитини.
Інструкція
1
Пам'ятайте, що спілкуватися зі своєю дитиною ви починаєте з моменту зачаття. Визнайте для себе той факт, що ви вагітні, і це особливий стан. Не ставтеся до цього, як до тяжкого тягаря. Подумайте про те, що це чарівне час, який вам дано, щоб принести в цей світ нове життя. Перестаньте усюди поспішати, не варто переживати за результати своєї роботи і подальший кар'єрний ріст. Знайдіть для себе час, щоб відпочити не тільки у вихідні, але і протягом тижня. Це час не лише для вас особисто, а й для спілкування з майбутньою дитиною. Трохи побалуйте себе, ходіть на перегляд кінофільмів або в улюблене кафе.
2
Якщо ви людина досить стримана, перестаньте заганяти себе в ці рамки. Не всі в цьому житті підлягає вашому тотальному контролю. Є моменти, які ви не в змозі передбачити. Наприклад, ви не можете гарантувати, що вся вагітність буде протікати без будь-яких ускладнень. Ви можете тільки працювати над їх профілактикою, наприклад - правильно харчуватися, багато часу проводити на свіжому повітрі і приймати вітаміни. Все інше піде своєю чергою, не хвилюйтеся з приводу поки ще не існуючих проблем.
3
Більше спілкуйтеся з коханими людьми, друзями і родичами. Вагітність - це дуже емоційний період життя, і чим більше навколо людей, які до вас добре ставляться, тим краще буде ваш настрій. Не відмовляйтеся від допомоги, навіть якщо ви цілком в змозі самі про себе подбати. Завжди радійте, якщо близькі люди турбуються про вас.
4
Якщо щось вас турбує, чи не приховуйте це від чоловіка або партнера. Діліться своїми переживаннями, разом вам буде легше знайти вихід з положення. Крім цього, спільні переживання допоможуть вам ще більше зблизитися. Якщо ви відчуваєте сильну тривогу, поділіться з лікарем. Він підбере вам заспокійливі препарати або призначить консультацію психолога. Жінка до моменту пологів повинна бути спокійною і впевненою в благополучному результаті своєї вагітності.
Під час вагітності емоційний стан жінок вкрай нестабільно. У цей період їм притаманні підвищена чутливість, необгрунтовані переживання, які можуть відбитися на самопочутті мами і на здоров'я її малюка. Але якщо прикласти деякі зусилля, ви зможете уникнути прояву зайвого занепокоєння.
Вам знадобиться
  • - музика і свічки для медитації;
  • - диск з фільмом;
  • - книга.
Інструкція
1
Займіться йогою. Це буде корисно не тільки для вашого здоров'я, але і допоможе вам концентрувати свою увагу виключно на позитивних моментах життя, справлятися зі стресовими ситуаціями. Існує багато типів йоги, які ідеально підійдуть для вагітних жінок.
2
Вагітність - це відмінний привід, щоб зайнятися медитацією. Досить запалити свічки і включити розслаблюючу музику. Сядьте в зручну позу, наприклад, «по-турецьки». Розслабте своє тіло і розум, намагайтеся не думати про тих, речі, які викликають переживання. Спочатку це буде важко, але з часом ви навчитеся контролювати свої думки і не допускати ті, які сприяють появі негативних емоцій. Вам буде достатньо всього лише десяти-п'ятнадцяти хвилин медитації, щоб прийти в стан повного спокою, відновивши свої сили, немов після довгого сну.
3
Хороший спосіб позбавитися від переживань - самопереконання. Все виходить з свідомості людини. Навчившись контролювати його, ви зможете керувати своїми емоціями. Пам'ятайте, що тільки ваше самовладання сприятиме доброму розвитку дитини.
4
Якщо ви відчуваєте, що щось починає вас турбувати, дратувати, викликати непотрібні переживання, вам необхідно переключити свою увагу на щось інше. Наприклад, просто сядьте і подивіться свій улюблений фільм або дочитайте книгу, яка вже давно стоїть на полиці. Можна зробити прибирання в будинку або просто піти погуляти.
5
Якщо до вагітності ви дуже багато часу приділяли своїй роботі, брали на себе великий тягар відповідальності, на час підготовки до пологів вам краще перейти на більш щадний режим роботи. Абсолютно всі завдання свого підприємства ви вирішити не зможете, а ось відповідальність за ваш душевний і фізичний стан повністю лежить на вас.