Як лікувати грибок горла. грибок в горлі симптоми.

Грибок горла може розвиватися з різних причин, наприклад, після прийому сильнодіючих антибіотиків. Без необхідної терапії можуть виникати різного роду ускладнення на вуха, голосові зв'язки і органи травлення. Займатися самолікуванням не має сенсу, необхідно обов'язково відвідати лікаря.
Інструкція
1
Запишіться на прийом до терапевта або лора. Лікар направить вас на аналізи, а також візьме зішкріб з ураженої тканини. Аналізи будуть готові не відразу, але лікування вам призначать в цей же день. А в разі необхідності підкоригують, коли стане ясно, що викликало грибок. Зазвичай рекомендують приймати «Флюкостат», «Флуконазол», «Ністатин» і подібні препарати. Дозування підбирається індивідуально, так само, як і схема застосування.
2
Додайте на склянку води 1 столову ложку настоянки прополісу, добре перемішайте. Полощіть горло і порожнину рота 5 разів на день. Якщо ви погано переносите прополіс, використовуйте розчин «Мараславін».
3
Розсмоктуйте пастилки, які в основному призначені для лікування ангіни. Підійдуть «Септолете» або «Стрепсилс». Дані засоби містять активні компоненти, які чудово справляються з грибком в порожнині рота. Підійдуть і аерозолі, наприклад, «Інгаліпт», «Тантум Верде» та аналогічні. Детально прочитайте інструкції із застосування, яка вкладена в упаковку з препаратом.
4
Змащуйте уражені ділянки слизової оболонки люголем три рази на день. Попередньо полощіть горло слабким розчином морської солі або відваром ромашки (столова ложка на склянку окропу).
5
Сходіть на прийом до імунолога. Вам потрібно відновити імунну систему, адже саме з причини збою і виникають грибкові ураження слизових оболонок.
6
Після повного одужання пропити курсом біфідо- і лактобактерії. Вони відновлять мікрофлору кишечника, яка також грає велику роль для підтримки імунітету.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OhT1PXDOSiI
Корисна порада
Намагайтеся не приймати антибіотики без вагомих на те причин. Одна таблетка сильнодіючого препарату може викликати грибкове ураження слизових оболонок. Обов'язково консультуйтеся з терапевтом перед тим, як займатися самолікуванням.