Як відкрити зображення в Windows.

Існує кілька видів програм, призначених для роботи із зображеннями. Перша група дозволяє переглядати фотографії та малюнки, але при цьому змінити що-небудь в зображенні практично неможливо, за допомогою програм з другої групи можна редагувати графічні документи.
Вам знадобиться
  • -Программа для перегляду зображень;
  • -графічний редактор.
Інструкція
1
Щоб відкрити і переглянути зображення в операційній системі Microsoft Windows, використовуйте програму перегляду зображень і факсів. Це стандартна програма, яка встановлюється разом з системою. З її допомогою можна не тільки відкрити і подивитися зображення, а й перенести на комп'ютер фотографії з цифрових камер або сканера.
2
Щоб відкрити зображення за допомогою програми для перегляду зображень і факсів, клікніть по графічному файлу правою кнопкою миші. З випадного меню виберіть пункт «Відкрити за допомогою», далі клікніть в підміню один раз лівою кнопкою миші по пункту «Програма перегляду зображень і факсів».
3
Також ви можете самостійно встановити будь-який з «переглядачів» зображень з диска або завантажити його з мережі інтернет. Наприклад, програма FS Viewer дозволяє відкривати зображення одним кліком миші і переглядати його в повноекранному режимі. У всіх подібних програмах є інструмент «лупа», що дозволяє наблизити деталі зображення. Наближення або видалення деталей на розмір самого зображення не впливає.
4
Щоб відкрити зображення не тільки для перегляду, але і для редагування, встановіть на своєму комп'ютері графічний редактор. В системі Windows редактор графічних зображень Paint досить примітивний. Він підходить лише для невеликого коректування малюнків і фотографій, але особливих ефектів в ньому домогтися неможливо.
5
Найбільш популярні редактори - Corel Draw і Adobe Photoshop, вони дозволяють працювати з графікою на професійному рівні. Дані програми належать до ліцензійного програмного забезпечення, тому поширюються платно. У даних редакторах великий набір інструментів і ефектів для обробки зображення, а в інтернеті можна знайти додатково встановлюються фільтри, які допоможуть ще більше розширити можливості редактора.
6
В інтернеті можна знайти і більш прості редактори, обробка зображень в яких практично не поступається за результатами платним програмам. Вони також мають непоганий набір інструментів і фільтрів, підтримують роботу з шарами. Щоб відкрити графічний файл в редакторі, запустіть сам редактор і виберіть з верхнього рядка меню пункт «Файл» і команду «Відкрити». Вкажіть шлях до зображення. Або ж відкрийте файл за допомогою потрібної програми, повторивши дії, описані в другому кроці.