Як оновити драйвер відеоадаптера.

Драйвер - програмне забезпечення, необхідне для коректної роботи відеокарти. Якщо якість зображення на вашому моніторі при роботі з графікою, перегляді фільмів або під час ігор перестало вас влаштовувати, спробуйте оновити драйвер відеоадаптера. Це можна зробити декількома способами.
Інструкція
1
Спосіб перший: викличте вікно «Система». Для цього клікніть з «Робочого столу» з елементу «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». Або ж через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління» і виберіть у категорії «Продуктивність і обслуговування» значок «Система».
2
Відкриється нове діалогове вікно «Властивості системи». Перейдіть в ньому на вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв». Дана дія викличе додаткове діалогове вікно. Знайдіть у списку пристроїв рядок «Відеоадаптери» і розгорніть приховані дані, клікнувши по рядку двічі лівою кнопкою миші або натиснувши на значок [-] лівіше від рядка.
3
Клацніть по рядку з назвою свій відеокарти правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає пункт «Оновити драйвер», далі дотримуйтесь інструкцій відкрився «Майстра оновлення обладнання». Інший варіант: клікніть двічі лівою кнопкою миші по рядку з назвою своєї відеокарти і перейдіть у вікні на вкладку «Драйвер». Натисніть на кнопку «Оновити», розташовану лівіше від напису «Оновлення драйвера для цього пристрою», і виконуйте вказівки «Майстра оновлення обладнання».
4
Спосіб другий: завантажте з мережі інтернет нову версію драйвера з офіційного сайту розробника, вказавши коректну серію і модель обладнання. За допомогою компонента «Установка та видалення програм» видаліть стару версію драйвера (меню «Пуск» - «Панель управління» - «Установка та видалення програм»). Дочекайтеся закінчення деінсталяції, перезавантажте комп'ютер.
5
Запустіть завантажений з інтернету файл setup.exe (install.exe). Дотримуйтесь вказівок «Майстра установки», після завершення інсталяції ще раз перезавантажте комп'ютер. У деяких випадках видаляти самостійно старий драйвер не потрібно, достатньо запустити файл setup.exe, і «Майстер установки» все зробить автоматично (видалить старий драйвер і встановить новий).