Як запустити комп'ютер без користувача.

Для здійснення входу в систему комп'ютера без будь-якої облікової записи користувача в операційній системі Microsoft Windows XP необхідно попередньо змінити параметри безпеки для скасування парольного захисту.
Інструкція
1
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows XP натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для здійснення процедури зміни параметрів входу.
2
Введіть значення regedit у полі "Відкрити" і підтвердіть виконання команди запуску інструменту «Редактор реєстру» натисканням кнопки OK.
3
Розкрийте гілку реестраHKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ WindowsNT \ CurrentVersion \ Winlogonі розкрийте параметр DefaultUserName подвійним кліком миші.
4
Вкажіть своє ім'я користувача і підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
5
Переконайтеся, що параметр DefaultPassword існує, або створіть його. Для цього розкрийте меню «Правка» верхній панелі інструментів вікна редактора і виберте команду «Створити». Скористайтеся пунктом «Строковий параметр» і введіть значення DefaultPassword в поле «Ім'я параметра». Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і розкрийте новостворений параметр подвійним кліком миші. Вкажіть бажане значення пароля в поле "Значення" і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження свого вибору.
6
Переконайтеся, що параметр AutoAdminLogon існує, або створіть його. Для цього розкрийте меню «Правка» верхній панелі інструментів вікна редактора і виберіть команду «Створити». Скористайтеся пунктом «Строковий параметр» і введіть значення DAutoAdminLogon в поле «Ім'я параметра». Підтвердіть виконання команди натисканням функціональної клавіші Enter і розкрийте новостворений параметр подвійним кліком миші. Вкажіть значення 1 в поле "Значення" і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження свого вибору.
7
Завершіть роботу інструменту «Редактор реєстру» і перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.