Як вибрати зимове взуття дитині.

До вибору зимового взуття для дитини потрібно підходити дуже серйозно. Якщо у малюка будуть мерзнути ноги, то простудних захворювань не минути. Крім того, що зимове взуття повинна бути теплою, важлива якість і зручність вироби.
Інструкція
1
Вибирайте взуття за розміром. У магазин краще йти у другій половині дня, ближче до вечора у дитини трохи набрякають ніжки, і стопа стає більше. Ідеально, коли між носком чобота і пальцями малюка залишається зазор від 1 до 1,5 сантиметрів. Не купуйте взуття впритул, в ній дитяча стопа буде стиснута, і ніжки замерзнуть.
2
Зверніть увагу на форму виробу. Носок має бути достатньо широким, щоб малюк зміг вільно поворухнути пальцями ніг. Халяву підбирайте по товщині ніжки дитини: надто високе й вузьке буде здавлювати м'які тканини, а в надмірно широкому халяву дитяча нога буде бовтатися.
3
Переверніть взуття і подивіться на підошву. Занадто жорстка підошва заважає здоровому розвитку стопи. Вибирайте підошву з полівінілхлориду (ПВХ) або термоеластопласту (ТЕП), крім того вона повинна легко гнутися. Малюнок на п'яті і шкарпетці повинен бути «різнобічним», інакше підошва буде ковзати. Щоб нога не зміщувалася і не ерзала, підбирайте чобітки з високим і жорстким задником.
4
Важливу роль при виборі зимового взуття грає матеріал. Кращими матеріалами для виготовлення дитячого взуття є шкіра і текстиль. Універсальний варіант - це шкіряне взуття з натуральної хутряною підкладкою. Шкіра добре «сідає» за формою ноги дитини, відмінно пропускає повітря і відповідає всім гігієнічним вимогам. Єдиний мінус такого взуття: вона не дешево коштує. Ще одним вдалим варіантом є дитяча зимове взуття на мембрані. Мембрана - це тонка перфорована плівка з великою кількістю дуже дрібних отворів. Таке взуття легка, тепла і не пропускає вологу, дозволяючи нозі «дихати». Взуття з паропроницаемой мембраною багатошарова: верх текстильний, а всередині вовняна або хутряна підкладка.
5
Виділіть час і серйозно підійдіть до вибору дитячого зимового взуття. Адже невдало підібрана обновка буде погано зігрівати дитячі ніжки, доставляти дискомфорт, а також сприяти неправильного розвитку стопи, внаслідок чого у дитини може розвинутися плоскостопість.