Як зав'язати шарф на пуховик. Як правильно зав'язувати шарф.

Правильно підібраний шарф відмінно захистить від холоду і вітру. Його можна надіти під верхній одяг, надійно прикривши горло. Але набагато цікавіше пов'язати красиве кашне поверх пуховика. Вийде дуже яскравий і запам'ятовується образ. Підберіть відповідний шарф з м'якої вовни і спробуйте зав'язати його різними способами.
Інструкція
1
Накиньте шарф на шию, відкинувши його кінці на спину. Перемістіть їх вперед, залишивши вільно звисати. Злегка відтягніть шарф від шиї, домагаючись нетугой, м'якого облягання. Такий спосіб підійде для пуховиків з коміром-стійкою і буде ідеальний для не дуже холодною і безвітряної погоди.
2
Довгий неширокий шарф надіньте так само, але кінці зав'яжіть вільним вузлом трохи нижче грудей. Дуже тонке в'язане полотно можна зав'язати краваткового вузлом - він не розв'яжеться і виглядатиме дуже ошатно. Такий спосіб пов'язування не нагріє в мороз, проте дозволить продемонструвати красивий шарф і його поєднання з верхнім одягом.
3
До короткого пуховику спортивного крою підійде кашне, недбало обмотане навколо шиї. Оберніть його кілька разів поверх коміра і сховайте кінці. Чи не намотуйте полотно занадто щільно, укладайте його вільними кільцями.
4
Довгий тонкий шарф можна обмотати поверх коміра, прибравши один кінець під пуховик, а другий випустивши назовні.
5
Дуже простий варіант - зав'язати вузол кашне під підборіддям, спустивши кінці вниз. Слідкуйте, щоб вони не звисали нижче подолу пуховика. Якщо шарф прикрашений кистями або бахромою, розташуйте його кінці на різному рівні, так він виглядатиме ефектніше.
6
Спробуйте «дитячий» образ, зав'язавши шарф поверх коміра і зав'язавши його на вузол і розмістивши кінці ззаду. У поєднанні з яскравим пуховиком і смішний шапочкою вийде дуже милий і гармонійний образ. До того ж такий спосіб дуже практичний - горло надійно закрито, комір зафіксований. «Дитячий» шарфик ідеальний для холодної вітряної погоди і пуховиків з капюшоном.
7
Протилежний варіант - елегантний шарф-петля. Він підійде до не надто об'ємному пуховику з невеликим коміром. Складіть не надто товсте довге кашне вдвічі, накиньте його на шию, залишивши кінці попереду і Протягніть їх через отриману петлю. Ступінь натягу регулюйте за відчуттями. Такий шарф зручніше носити під коміром.
Шарф - це не просто предмет гардеробу, що допомагає не замерзнути в холодну погоду. Це ще й елегантний стильний аксесуар, який може повністю змінити зовнішній вигляд звичайної повсякденного верхнього одягу і створити яскравий і запам'ятовується образ.
Інструкція
1
Полотно шарфа можна вибрати і тонке, і товсте, довжина також може бути різною. Можна купити однотонний аксесуар, а можна підібрати з красивим візерунком. Візьміть шарф посередині і накиньте його на шию так, щоб кінці виявилися на спині, перехрестите їх і перекиньте знову наперед. Залиште їх вільно звисати, а сам шарф трохи відтягніть від шиї, щоб вийшло нетугое м'яке облегание.
2
Зробіть все те ж саме, але кінці зав'яжіть на грудях вільним вузлом. Особливо красиво цей варіант буде виглядати, якщо шарф прикрашений кистями або бахромою. Розташуйте кінці шарфа в такому випадку на різних рівнях.
3
Якщо у вас короткий пуховик спортивного крою, виберіть кашне. Недбало обмотайте його навколо шиї, а кінці сховайте всередину. Не робіть занадто тугі кільця, нехай полотно лежить вільно.
4
Кашне можна зав'язати і під підборіддям, розправивши вузол, а обидва кінці сховавши. Тільки стежте, щоб їх не було видно з-під поли внизу. Для необ'ємний пуховика з невеликим коміром підійде шарф, зав'язаний петлею. Візьміть нетовсте довге кашне і складіть вдвічі. Пропустіть його під коміром так, щоб кінці виявилися спереду. В отриману при додаванні петлю простягніть другий кінець і затягніть вузол.
5
Тонкий шарф зав'яжіть краваткового вузлом. По-перше, він не буде розв'язуватися при ходьбі, а по-друге, це виглядає дуже ошатно. Якщо шарф довгий, то, обмотавши його кілька разів навколо коміра, один кінець залиште, а другий сховайте всередину.
6
Одягнувши пуховик, красивий шарф і забавну шапочку, можна згадати дитинство і створити милий і смішний образ. Для цього зав'яжіть шарф так, як це робила вам мама - закиньте кінці на спину і зав'яжіть там вузол. До того ж такий спосіб якнайкраще підходить для холодної вітряної погоди - горло закрито, комір зафіксований.