Як приховати жорсткий диск.

Комп'ютер в наш час стає не тільки деяким розвагою, але й інструментом в роботі, тому витівка і цікавість дітей іноді може виявитися однією з проблем, яку буде важко вирішити. Йдеться про випадковий видаленні потрібних вам файлів або папок.
Вам знадобиться
  • Програмне забезпечення XP Tweaker і Tweak UI.
Інструкція
1
Коли обсяг інформації, з якою ви працюєте, перевищує деякі мінімальні значення, ви можете виділити розділ на жорсткому диску або сам диск. Ці дані можна не тільки приховати від чужих очей, але і заборонити доступ. Найголовніше в цій справі, не забути самому як ви приховували розділи диска.
2
Для того щоб повністю приховати жорсткий диск з «Провідника» (Мій комп'ютер), необхідно завантажити програмне забезпечення Tweak UI. Ця програма поширюється безкоштовно і має вільний доступ. Після завантаження та установки її на ваш комп'ютер, виконайте наступні дії: - у вікні програми виберіть My Computer - Drives. Перед вами відображаються всі диски комп'ютера. Тут можна відзначити небудь зняти позначку з потрібних вам дісков.- для того щоб приховати жорсткий диск або один розділ, приберіть виділення пункту навпроти диска, який ви хочете бачити тільки при особистому використанні. Натисніть «ОК» .Щоб перевірити працездатність функції приховування дисків програмою, перейдіть у вікно «Провідника». Шуканого вами диска ви не виявите, але він усього лише невидимий. Для відображення вмісту цього диска в адресному рядку введіть назву цього диску.
3
Якщо такий спосіб приховування розділів диска вас не влаштовує, виручить утиліта XP Tweaker. Запустіть її. Знайдіть вкладку «Захист» - «Провідник». Виставте галочки навпроти тих дисків, до яких бажаєте закрити доступ. Натисніть «Застосувати» і запустіть «Провідник» - відмічені диски тепер стали недоступні.
Зверніть увагу
При видаленні цих програм, всі диски, які ми приховали, знову стануть доступними.