Як побудувати будинок з газосилікату. швидкобудуюємі будинку з газосилікату.

Газосилікатні блоки - це будівельний матеріал з відмінними якостями. Будівлі, зведені за допомогою газосилікату, одночасно поєднують в собі властивості дерев'яних і цегляних будинків.
Вам знадобиться
 • - рівень;
 • - лопата;
 • - дерев'яні кілки;
 • - волосінь;
 • - пісок;
 • - залізні прути;
 • - бетон;
 • - бетонні блоки;
 • - цементний розчин;
 • - балки;
 • - пергамент;
 • - гідроізоляційний матеріал;
 • - газосиликатні блоки;
 • - клей;
 • - цеглини;
 • - кладочна сітка;
 • - оздоблювальний матеріал.
Інструкція
1
Визначте місце розташування майбутніх кімнат, іншими словами, подумки уявіть свій вже побудований будинок: ось тут буде спальня, а там вітальня, поряд з якою розміститься ваш кабінет ... Таке планування вкрай необхідна, адже в цей момент створюється проект будинку.
2
Зробіть фундамент. Для цього виконайте розмітку під фундамент, викопайте траншею, а потім зберіть і поставте опалубку з дощок (вона кріпиться за допомогою саморізів). В якості подушки під фундамент насипте пісок. Потім встановіть арматуру і залийте фундамент бетоном (висота повинна становити приблизно 650 мм).
3
З бетонних блоків, укладених в три ряди, побудуйте цоколь. Бетонні блоки між собою скріпіть цементним розчином.
4
На вибудуваний цоколь укладіть подвійний шар гідроізоляції, а також балки, заздалегідь обгорнуті пергаментом.
5
На гідроізоляційний шар укладіть перші блоки газосилікату. Будувати будинок з газосилікату можна двома способами. Перший спосіб полягає в викладанні цегляної версти, а потім версти з газосилікатних блоків. За допомогою арматурної сітки кладки виконується прив'язка цегли з газосиликатом. У цьому ж випадку для утеплення стін між цеглою і газосилікатних блоків укладіть пінополістирольний утеплювач. Другий спосіб будівництва будинку з газосилікату увазі зведення коробки будівлі з газосилікатних блоків і подальше виробництво зовнішніх оздоблювальних робіт (сайдинг, штукатурка або інші способи обробки фасаду будинку).
Зверніть увагу
Ні в якому разі не виконуйте монтаж залізобетонних перемичок і важких бетонних плит безпосередньо на газосиликатні блоки!
Корисна порада
Перші два ряди блоків, які укладаються на цоколь, між собою скріплюють цементним розчином, а наступні кріпляться на спеціальний клей.
Газосилікатні блоки - це пористий пористий бетон, виготовлений з автоклавної просушуванням. Будівництво з них відповідає всім світовим стандартам. Вони легко піддаються обробці і укладанні. Будівництво проводиться в короткі терміни. Блоки не схильні до руйнування і гниття, відмінно зберігають тепло, є звукопоглинальним і негорючим матеріалом. При цьому їх ціна істотно відрізняється від цегли або газо блоків . Для несучих стін вибирайте блоки з великою щільністю не нижче 500-700 кг на кубічний метр. Блоки з низькою щільністю використовуються для утеплювальних робіт.
Інструкція
1
Встановіть фундамент залежно від стану ґрунту. Фундаменти встановлюються на глибину не менше 50-70 сантиметрів. Зробіть опалубку і отсипьте її піщано-гравійної подушкою. Якщо у вашій місцевості грунт слабкий або схильна пученію, то додатково вмонтуйте арматурний каркас. На суглинистой грунті або кам'яної каркас робити не обов'язково. Залийте фундамент. Заливати його можна виготовивши розчин самостійно в бетономішалці або купивши вже готовий розчин. Також фундамент можна встановлювати не заливальним способом, а викопати котлован і встановити залізобетонні стовпи або цільну залізобетонну плиту.
2
Газосилікатні блоки виготовлені з хорошими геометричними розмірами, і підганяти їх при кладці немає необхідності. Ви їх можете укладати як на звичайний розчин, так і на спеціальний клейовий, який продається в будівельних супермаркетах. Шви при кладці можна робити тонкі, особливо на клейовий основі. Єдиний недолік установки стін на клейовий основі - дорожнеча в порівнянні зі звичайним розчином.
3
Дах зробіть по своєму архітекторському проекту.
4
Для додаткового утеплення будинку з газосилікатних блоків можна використовувати ті ж блоки, але більш низької щільності. Можете зробити звичайну обтяжку теплоізоляційним матеріалом і обробку на свій розсуд. Найчастіше обробку виробляють сайдингом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Z3yPl8pKRIA