Як контролювати свої гроші.

Здається, що немає жодної людини, яка б жодного разу не поскаржився, що коштів не вистачає. Звідусіль чути розмови, що жити нема на що, незрозуміло, звідки брати гроші і т.к. Виявляється, люди просто не вміють контролювати свої витрати.
Вам знадобиться
  • комп'ютер або зошит і калькулятор
Інструкція
1
Продумайте, яким чином ви будете вести свою домашню бухгалтерію. Щоб грошей завжди вистачало, потрібно вміти правильно ними розпоряджатися. В цьому допоможе ведення домашньої бухгалтерії. Однак у цьому випадку потрібно зрозуміти, що доведеться щодня вносити всі доходи і витрати в таблицю, так як якщо цього не робити, вся робота буде зіпсована. Домашня бухгалтерія може бути в паперовому або електронному вигляді. У першому випадку використовується загальна зошит, у другому - таблиця excel.
2
Обміркуйте всі рядки витрат і доходів, які, втім, згодом можуть доповнюватися. Наприклад, доходи - робота чоловіка, робота дружини, підробіток, подарунки, здача нерухомості в оренду і пр. Витратами можуть бути дитина, комунальні платежі, їжа, одяг, навчання, транспортні витрати, домашній вихованець і т.д.
3
Заповніть таблицю. Перший лист - це повний опис витрат. Складається таблиця - число, стаття доходів, коментарі. Коментарі заповнюються за бажанням, наприклад, коли ви хочете запам'ятати, на що конкретно ви їх витратили. Другий лист - це опис доходів. Все аналогічно, як і з витратами. Третій лист домашньої бухгалтерії буде зведеним за місяць, тобто зліва розташовуються витрати, справа - доходи строго за статтями, всі дані переносяться з перших двох аркушів. Внизу - рядок "разом", яка підраховується в кінці місяця.
4
Підведіть підсумки. Перші підсумки підбиваються в кінці першого місяця ведення домашньої бухгалтерії. Потрібно подивитися, скільки складають ваші доходи або витрати. Якщо витрати більше доходів або трохи менше їх, то це привід задуматися. Важливо переглянути свої витрати і підкоригувати рядка. Найпростіше поставити ліміт на певні рядки витрат. Наприклад, на розваги - не більше 2000 рублів на місяць. І коли дана цифра буде досягнута, неважливо, на початку місяця або в кінці, від подібних витрат доведеться відмовитися до настання наступного періоду. Таким чином, ваші гроші завжди знаходитимуться під контролем.