Як взяти кредит на ремонт.

Ремонт, по-перше, часто приходить незаплановано. А по-друге, навіть якщо ви старанно збирали на нього, раптом виявляється, що коштів все одно не вистачає. У цьому випадку раціонально звернутися в банк, щоб оформити позику.
Вам знадобиться
  • - паспорт;
  • - другий документ, що підтверджує особу.
Інструкція
1
Визначте, який саме займ ви плануєте отримати. Це може бути цільовий кредит з обов'язковим наданням документів, що підтверджують, на що саме були витрачені кошти; нецільовий кредит або короткострокову позику на невелику суму, яку ви плануєте повернути після отримання зарплати.
2
Вирішіть, з якою кредитною організацією ви будете працювати. В першу чергу розгляньте банк, в якому обслуговується ваша зарплатна картка. Співробітникам корпоративних клієнтів банки зазвичай готові запропонувати більш м'які умови позики. Варто звернути увагу і на ту організацію, де ви вже брали кредит і успішно його закрили. Якщо ви опинитеся в списку сумлінних клієнтів, то зможете розраховувати на досить вигідну пропозицію. Розгляньте і інші пропозиції. Кредитні організації часто влаштовують цікаві акції. Однак у цьому випадку важливо вникнути у всі нюанси, так як іноді трапляється, що банки замовчують про частини інформації.
3
Відправте заявку на кредит. У ній зазвичай вказується основна інформація про плановане позику - сума, на який час, а також інформація про самому позичальнику - обов'язково вказується ПІБ, розмір доходу та інші параметри. Заповнити заявку можна у відділенні банку або на його офіційному сайті.
4
Дочекайтеся рішення банку. Через якийсь час після оформлення заявки банк прийме рішення щодо вашого позики. Зазвичай це відбувається протягом 2-3 днів, іноді - 5-7 днів - це залежить від умов конкретного банку. Але чим більше запитувана сума, тим більша ймовірність, що часу на розгляд знадобиться трохи більше.
5
Підпишіть договір з банком. Для цього кредитна організація запросить документи - обов'язково паспорт і другий документ, що підтверджує особу, решта надаються за запитом банку, відповідно до обраної програми або у зв'язку з бажанням позичальника знизити процентну ставку.
6
Отримайте грошові кошти. Вони можуть бути видані готівкою або перераховані на вашу банківську карту.