Як взяти позику.

Кредит в даний час перестав бути чимось незвичайним. Банки та інші установи надають позички на різних умовах і на будь-які цілі, що робить їх досить привабливими, а життя в кредит - досить звичною.

Інструкція
1
Для того щоб взяти позику, зверніться в банк і з'ясуйте, які програми кредитування він надає. Дану інформацію ви можете дізнатися не тільки при зустрічі з кредитним інспектором, а й по телефону або на сайті цікавить вас банку. Як правило, великі банки надають позики, які можна використовувати на покупку нерухомості, автомобілів, навчання, а також на невідкладні потреби. Останній вид кредиту, до речі, користується найбільшою популярністю, оскільки за використання отриманих грошей ви не зобов'язані звітувати.
2
Врахуйте, що кредитні програми відрізняються різноманітністю умов. Деякі позики надаються із забезпеченням (застава або поручительство), інші - без забезпечення. Кредити без забезпечення зажадають від вас високої заробітної плати, оскільки ставка і терміни по них, як правило, нижче, ніж по забезпечених кредитах.
3
Сума, яку надасть банк, залежатиме від вашої платоспроможності. Часто в рекламі кредитні організації вказують максимальну суму, яку вони готові видати по даному виду кредиту. Але при цьому знижуючим чинником може стати не тільки ваш дохід, а й наявність вже наявних кредитів або боргових зобов'язань за поруками, часта зміна місця роботи і т.д. Важливим фактором, який впливає на розмір наданої позики, буде наявність і кількість утриманців.
4
Якщо ви вирішили, в якому банку будете брати кредит і на яких умовах, то зберіть необхідні документи. У пакет документів обов'язково буде входити копія паспорта та довідка про доходи. Якщо ви працюєте неофіційно або з якихось причин роботодавець не може видати вам подібну довідку, то зверніться в банк надає кредити без довідок про доходи. Але будьте готові до того, що процентна ставка по позиці буде вище, ніж при традиційному кредитуванні. Крім документів, що засвідчують особу і підтверджують ваш дохід, банк вимагатиме документи по заставі або поручительству.