Як розблокувати без SMS.

Зараз у мережі поширеним є вірус, який вимагає відправку СМС. Він «прописується» на вашому комп'ютері в автозавантаження і реєстрах, а при включенні комп'ютера висвічується напис «Ваш комп'ютер заблокований» або порно-банер.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету.
Інструкція
1
Завантажте комп'ютер у безпечному режимі, для цього перезапустіть його і при появі початкового екрана натисніть кнопку F8 на клавіатурі. Далі виберіть з варіантів завантаження Safe mode. Увійдіть в систему під ім'ям користувача «Адміністратор», щоб розблокувати комп'ютер.
2
Натисніть комбінацію клавіш Win + R. У вікні введіть команду Msconfig, натисніть «ОК». У діалоговому вікні перейдіть у вкладку «Автозавантаження». Знайдіть у списку підозрілий файл, відключіть його, для цього зніміть прапорець біля його імені. Це видалить вірус, що блокує систему, з автозавантаження.
3
Натисніть кнопку «Пуск», далі виберіть команду «Виконати». Введіть команду Regedit. У відкритому редакторі реєстру перейдіть в розділ HKEY_LOCAL_MACHINE, потім SOFTWARE - Microsoft Windows - Current Version і виберіть Run. Знайдіть відключений файл і видаліть його. Перезавантажте комп'ютер.
4
Скористайтеся іншим комп'ютером, на якому є доступ в інтернет, щоб позбутися від вірусу. Перейдіть на ньому за посиланням http://sms.kaspersky.ru/, у вікні, введіть у поле номер рахунку, телефону, на який потрібно відправка СМС, натисніть на кнопку «Отримати код». У наступному вікні відобразяться коди розблокування. Вводите отримані коди по черзі, поки не позбудетеся від банера.
5
Натисніть комбінацію клавіш Ctrl + Shift + Esc, поки не з'явиться диспетчер задач. Не відпускаючи клавіш, клацніть на диспетчері «Зняти задачу». Далі виберіть «Нова задача», у вікні введіть Regedit.
6
У редакторі реєстру перейдіть в розділ MicrosoftWindows NT/CurrentVersion/Winlogon. У правій частині вікна перевірте значення параметра Shell, в ньому має бути зазначено Explorer.exe, а в параметрі Userinit обов'язково має бути значення C:/WINDOWS/system32/userinit.exe.