Як відкрити задню кришку.

Існує просте правило: якщо годинник зламалися, потрібно їх віднести годинникарю. Його слід строго дотримуватися, коли вийшли з ладу дорогі механічні годинники, які ви не в змозі полагодити самостійно. Якщо ж справа стосується заміни батарейки в кварцових годинниках, достатньо всього лише зняти задню кришку.
Інструкція
1
Уважно огляньте задню кришку годин. Існує всього декілька основних типів кріплення задньої кришки: за допомогою кільця з різьбою, за допомогою болтиков, защелкивается або ж вкручується повністю. Так чи інакше, яким би не був тип з'єднання, потрібно починати з очищення місця стикування кришки з корпусом. В цьому місці скапливает дуже багато пилу і бруду. Візьміть невеликий ватний тампон. Змочіть його в спирті. Акуратно протріть контур кришки. Потім візьміть такий же сухий тампон витріть залишки спирту і пилу.
2
Візьміть невелику викрутку. Вона вам знадобиться, щоб відкрити задню кришку. Знайдіть на поверхні кришки невеликі поглиблення. Вставте в одне з них викрутку і спробуйте обертати кришку проти годинникової стрілки. Як тільки кришка піддасться, можете обертати її руками. Цей метод актуальний у випадку кріплення кришки накручення або кільцем з різьбленням.
3
У першому випадку відкручуйте кришку, поки вона не відокремиться від корпуса. У другому - зніміть опорне кільце, потім знайдіть язичок. Як правило, він заправлений в невелике поглиблення поруч з ручкою механізму переведення стрілок. Підчепите його викруткою. Кришка повинна відкритися.
4
Візьміть маленьку годинну викрутку, щоб зняти задню кришку годин. Вона знадобиться, щоб викрутити утримують болтики. Якщо немає підходящої викрутки, візьміть канцелярський ніж. Викриття болтики, складіть їх так, щоб не втратити. Потім зніміть кришку. Як правило, у випадку кріплення кришки подібним чином, в якості прокладки, що охороняє від пилу і вологи, використовують кільце ущільнювача. Не виймайте його з корпусу годин разом з кришкою. Якщо кришка кріпиться за допомогою засувки, візьміть тонкий канцелярський ніж, знайдіть заглиблення в корпусі, підчепити кришку і акуратно зніміть її, намагаючись не подряпати корпус годин.