Як зробити тюнер.

Для ремонту тюнера та іншого супутникового обладнання деякими компаніями-провайдерами передбачена послуга виклику сервісних працівників на будинок. У разі самостійного ремонту завжди враховуйте особливості моделі вашого обладнання.
Вам знадобиться
  • - сервісна інструкція;
  • - програма прошивки;
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
З'ясуйте характер поломки вашого обладнання. Для цього перевірте його реакцію на включення, на що посилаються сигнали з панелі керування або пульта ДУ і так далі. У випадку якщо ви виявили поломку програмного характеру, дізнайтеся на офіційному сайті виробника пристрою, де можна дістати офіційну програму для перепрошивки тюнера.
2
Завантажте програму, розархівуйте її та скопіюйте на знімний накопичувач, попередньо переконавшись в тому, що його обсяг не перевищує допустимий для вашої моделі. Зайдіть в сервісне меню і запустіть оновлення пристрою, при цьому в точності дотримуйтесь керівництву, що йде в комплекті з програмою або на сторінці завантаження. Виникнення таких поломок може відбутися при установці вами раніше спеціальної програми прошивки, яка передбачає наявність програми-емулятора для розкодування каналів.
3
Якщо раптом ви виявили механічну несправність або не можете самостійно визначити джерело проблеми, зверніться до працівників сервісних центрів з ремонту супутникового обладнання. Також дізнайтеся, не надаються подібні послуги вашим провайдером, попередньо зв'язавшись зі службою технічної підтримки або прочитавши інформацію на офіційному сайті компанії.
4
Якщо ви хочете виконати самостійний ремонт механічної несправності вашого тюнера, в обов'язковому порядку знайдіть сервісну інструкцію. Без неї не беріться за ремонт в домашніх умовах навіть при наявності навичок роботи з подібною технікою, у вашої моделі можуть бути свої особливості, не врахувавши які при ремонті, можна повністю зламати обладнання. Складність тут полягає в тому, що виробники і працівники сервісних центрів рідко надають у вільний доступ такі інструкції, найчастіше їх можна знайти в інтернеті тільки англійською мовою.
Корисна порада
Дізнавайтеся про послуги ремонту у провайдера.