Як дізнатися мою підмережа.

Наявність підмережі залежить від варіанту підключення до інтернету. Підключення може здійснюватися через модем, оптичне волокно або кабель. Останній варіант найбільш поширений.
Інструкція
1
Перейдіть в меню кнопки «Пуск». Виберіть пункт «Виконати», якшо по ньому лівою кнопкою миші. У вікні в командному рядку введіть cmd. Натисніть клавішу Enter. Після цього на екрані вашого монітора має з'явитися консольное вікно. У ньому введіть ipconfig. Натисніть Enter. Через деякий час з'явиться вікно, в якому ви зможете дізнатися свою підмережа. Там буде вичерпна інформація про всіх мережевих з'єднаннях і використовуваних пристроях.
2
Зверніть увагу на рядок, озаглавлену як «IР-адреса». Вона являє собою чотири групи цифр, розділених крапками. Приклад ip-адреси: 123.109.232.403. Варіантів може бути дуже багато. Зверніть увагу на третє число. В даному випадку це 232 - ваша підмережа. Нижче в тому ж вікні буде вказана адреса основного шлюзу в існуючій мережі. Він може виглядати наступним чином: 123.109.150.1. В тому ж вікні буде відображена маска підмережі або, іншими словами - діапазон можливих значень адрес існуючої мережі. Наприклад: 233.233.233.0.
3
Скористайтеся інтернет-службою, щоб визначити підмережа. Подібних ресурсів достатньо багато. Найпопулярнішими є ресурси Яндекса. Скориставшись ним, ви зможете не тільки дізнатися реальну адресу вашої підмережі і ваш зовнішній ip-адресу, але і виміряти швидкість інтернет-з'єднання, що дозволить вам встановити, чи надає вам ваш провайдер повною мірою обіцяні послуги.
4
Натисніть на кнопку «Виміряти швидкість з'єднання». Вам буде показано найвище і мінімальне значення швидкості за певний проміжок часу, а також вся цікавить інформація, що стосується підмережі підключення вашого персонального комп'ютера. Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію про ваше провайдере, введіть в рядку пошуку даного ресурсу ваш ip-адреса.