Як налаштувати еквалайзер в телефоні. настройка еквалайзера на телефоні.

Налаштування еквалайзера доступна практично для кожного мобільного телефону, що має функцію Mp3-плеєра, однак не всі з них можуть налаштовуватися вручну. Дізнайтеся про додаткові функції відтворення музики у вашому мобільному пристрої з керівництва користувача.
Вам знадобиться
  • - доступ до телефону.
Інструкція
1
Зайдіть в настройки програвача вашого телефону, яким користуєтеся для відтворення музики. Зайдіть в контекстне меню і виберіть пункт «Еквалайзер». Далі виконайте настройку відповідно до власних вподобань. Ви можете використовувати одну зі стандартних налаштувань, які має практично кожен плеєр, проте зазвичай він містить мінімальний набір вбудованих параметрів для еквалайзера.
2
Також у разі якщо вашим телефоном підтримується ручне налаштування, виконайте її, попередньо переглянувши в інтернеті готові шаблони або на свій розсуд.
3
Зверніть увагу, що багато налаштовують еквалайзери в мобільних пристроях згідно параметрам еквалайзера комп'ютера, акустичної системи, портативного плеєра, однак в телефоні може бути скорочена його версія, тому постарайтеся не заплутатися при вказівці тих чи інших значень.
4
Також спробуйте створити самостійно власні настройки, попередньо зберігши їх і порівнявши надалі. Часто звучання музика при використанні однієї і тієї ж налаштування еквалайзера може бути різною при використанні її в телефоні та інших акустичних системах.
5
Якщо у вашому телефоні є функція настройки еквалайзера для режимів виклику, знайдіть її в настройках поточного режиму або музичної теми. Таке зустрічається досить рідко, подробиці щодо вашої моделі телефону попередньо уточніть в керівництві користувача, що йде в комплекті при покупці.
6
Також зверніть увагу, чи підтримується програмним забезпеченням вашого мобільного пристрою завантаження додаткових файлів настройки звукової системи. Перед налаштуванням рекомендується відключати різні ефекти і 3D-сигнали, також керуйтеся при цьому вашими власними музичними вподобаннями.
Корисна порада
Регулюйте настройку еквалайзера в навушниках.