Як зарядити плеєр.

Ще яких то 10 років тому мультимедійний плеєр був якщо і не розкішшю, то явною дивиною в руках молодої людини. Але з розвитком мультимедійних технологій цей гаджет став дуже популярним. І способів зарядити його вельми багато.
Вам знадобиться
  • -Аккумуляторная батарея типу АА/ААА;
  • -USB - кабель, є в комплекті з деякими плеєрами;
  • -Зарядний пристрій, є в комплекті з деякими плеєрами.
Інструкція
1
Треба розібратися в типі харчування плеєра. На сьогоднішній день їх 2: 1) живлення від батарейки/акумуляторної батареї типу АА/ААА.2) живлення від вбудованого аккумулятора.В першому випадку ми маємо плеєр, з задньої частини якого є роз'єм, куди можна вставити звичайну "пальчиковую" або "мізінцевую "батарейку (АА або ААА, відповідно). Звичайну батарейку заряджати строго заборонено, бо це загрожує її протіканням і втратою корисних властивостей, таких, як час тримання заряду. Для плеєрів рекомендується використання не батарейок типу АА/ААА, а акумуляторних батарей такого ж розміру. У другому випадку плеєр споряджений не витягувати акумулятором, який володіє великим терміном служби, ніж акумуляторна батарея, але в разі, якщо час тримання заряду стане вкрай низьким, то уникнути сервісного центру буде неможливо.
2
Як заряджати той чи інший тип плеєра? Для плеєрів з акумуляторною батареєю є 3 можливості зарядки: 1) Заряд безпосередньо плеєра з вставленої батареєю від комп'ютерного USB-порта2) Заряд батареї поза плеєра від стороннього зарядного устройства.3) Заряд вставленої батареї в плеєр від мережевого USB - переходніка.Первие два способи є найпопулярнішими, т.к. вихідна сила струму з USB - порту комп'ютера не перевищує 600 мА, що дозволяє безпечно зарядити акумулятор, а стороннє зарядний пристрій можна взяти завжди з собою і вставити в розетку в будь-який зручний час, при цьому швидкість заряду в другому випадку буде вище. Третій спосіб ризикований, і це пов'язано з тим, на яку вихідну силу струму розрахований той чи інший перехідник. В середньому це показник варіюється від 400 мА до 1200 мА. У першому випадку зарядка відбуватиметься вкрай повільно, у другому ж зарядка пройде швидко, але час використання плеєра значно скоротитися. Для плеєрів з вбудованим акумулятором можливі лише перший і третій способи заряду акумулятора.
Корисна порада
Для того, щоб збільшити термін служби акумуляторної батареї АА/ААА класу, її варто тримати в холодному місці в той час, як плеєр не використовується, а так же завжди чекати повної розрядки акумулятора, а потім його максимальному ступені зарядженості.