Як прошити телефон без кабелю.

Для зміни прошивки в мобільному телефоні необхідна наявність спеціального кабелю. У разі якщо з яких-небудь причин ви не можете його дістати, дізнайтеся про альтернативні можливості виконання даної операції щодо наявної у вас моделі мобільного пристрою.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви хочете прошити ваш мобільний телефон без кабелю, переконайтеся попередньо в тому, що прошивка вашої моделі мобільного пристрою підтримується з карти пам'яті. Це характерно для більшості сучасних моделей, що підтримують карти пам'яті формату microSD.
2
Ознайомтеся з матеріалами щодо даної теми на різних форумах, присвячених процесу перепрошивки мобільних пристроїв і відгуками користувачів, знайомих з перевстановлення програмного забезпечення даними способом.
3
Підготуйте флеш-карту для перепрошивки. Тут підійде відформатований накопичувач підтримуваного мобільним пристроєм обсягу, ви також можете використовувати в процесі свою звичайну карту пам'яті, попередньо зробивши копію файлів на жорсткому диску комп'ютера і відформатувавши її засобами Windows в меню властивостей підключеного диска.
4
Підготуйте ваш мобільний телефон до процедури перепрошивки, зробивши про всяк випадок резервну копію контактів у пам'ять сім-карти і файлів на жорсткий диск комп'ютера. З'ясуйте комбінацію для вашої моделі пристрою, що запускає процес перепрошивки. Вийміть сім-карту і вимкніть телефон.
5
Виконайте пошук в інтернеті останньої версії оригінальної програми прошивки для вашої моделі телефону. Найкраще вибирайте те програмне забезпечення, яке має позитивні відгуки інших користувачів. Скачайте прошивку, розпакуйте файли в директорію знімного накопичувача, підключеного до вашого комп'ютера. Після цього виконайте перевірку карти пам'яті; також переконайтеся в тому, що на ній не перебуває ніяких сторонніх файлів.
6
Перейдіть до процедури перепрошивки мобільного пристрою. Вставте карту пам'яті у відповідний роз'єм вашого мобільного пристрою, після чого за допомогою спеціальної комбінації запустите меню оновлення програмного забезпечення. Залежно від моделі мобільного пристрою дана процедура може зайняти від 2 до 10 хвилин.
7
Дочекайтеся перезавантаження телефону, після чого включіть його в звичайному режимі і перевірте коректність роботи. Після цього прошивку з карти можна видалити і користуватися нею на свій розсуд.
Корисна порада
Завжди створюйте резервні копії файлів і контактів перед прошивкою.