Як перевірити ІЧ-приймач. ик приймач для комп'ютера.

З виникненням пультів дистанційного керування життя стало помітно простіше. За допомогою пультів можна, не встаючи з крісла, управляти телевізором, освітленням, сигналізацією та іншої всілякої технікою. А якщо встановити ІК-приймач на комп'ютер, то можна дистанційно керувати та ім. Це дуже просто зробити самостійно.
Інструкція
1
Підключіть ІЧ-приймач до комп'ютера за допомогою доданих проводів. Операційна система виявить наявність нового пристрою. Встановіть драйвер приймача і запустіть програму.
2
Виберіть в налаштуванні програми в закладці ІК-приймача тип своєї схеми, після чого він буде виявлений комп'ютером і запущений.
3
Для перевірки ІК-приймача скористайтеся пультом дистанційного керування, наприклад, від телевізора або музичного центру. Заведіть його в програму, виберіть його розташування і зчитування кодів кожної кнопки. Протестуйте пульт на управлінні комп'ютером. По суті можна використовувати будь ІК-пульт. Також можна використовувати один пульт для управління декількома пристроями. Тільки треба, щоб вони не знаходилися поблизу від комп'ютера, інакше вони будуть сприймати сигнали і команди від пульта одночасно.
4
При додаванні нового пульта вкажіть його назву. Потім за допомогою миші по черзі виберіть кожну кнопку на його схемі. Для цього натискайте відповідну кнопку реального пульта після запиту. Код кожної кнопки встановлюйте унікальний.
5
Виконайте прив'язку команд до кнопок пульта. Для цього зайдіть в вкладку «Дії» та викличте майстер настройки, який надасть вам список програм, якими можна керувати за допомогою пульта. Після цього перейдіть безпосередньо до визначення необхідних команд для кнопок.
6
Тут вже дійте на свій розсуд і в залежності від ваших потреб. Одна кнопка може виконувати відразу кілька команд, в залежності від того, яка програма запущена, так що це процес творчий. Таким чином, можна налаштувати дистанційне керування абсолютно будь-якими програмами вашого комп'ютера за допомогою одного пульта. Залежно від моделі ІК-приймача буде варіюватися кількість його можливостей і функцій, але за великим рахунком все виглядає однаково.