Як записати програму на телевізор. Як записати передачу з телевізора сумісного.

Раніше проблема записи телевізійних передач вирішувалася за допомогою відеоплеєра, але, погодьтеся, вони трохи застаріли, і далеко не кожен зараз ними користується. Зараз існує маса нових і зручних способів запису телепередач на знімні носії. При наявності деяких нехитрих пристосувань і знань, можна з легкістю це зробити.
Інструкція
1
Скористайтеся програмою Windows Media Center. Вона записує передачі і фільми в прямому ефірі на ваш комп'ютер. Запис можна планувати заздалегідь і автоматично записувати будь телепередачі. Для роботи з Media Center вам знадобиться ТВ-тюнер і будь-яке джерело ТВ-сигналу (антена або кабельне). Записані передачі будуть зберігатися на вінчестер у форматі WTV.
2
Підключіть ТВ-тюнер до вашого комп'ютера і встановіть автоматичне ПЗ. Після установки драйвера зайдіть в налаштування ТВ-сигналу і виберіть необхідний канал. Потім зайдіть в програму Windows Media Center і натисніть Запис. Врахуйте, що запис телепередачі повинна проводитися при включеному комп'ютері.
3
Обзаведіться DVD-плеєром з вінчестером. Це найбільш близький сучасний варіант до методу запису через старий добрий відеомагнітофон. Принцип дії практично той самий. Тільки запис телепередачі йде не на касету, а на диск. Також на таких DVD-плеєрах можна налаштувати таймер на той час, в яке почнеться запис потрібної програми. Це дуже зручно, якщо ви відсутні.
4
Запишіть потрібну вам програму за допомогою приставки. Вона зазвичай йде в комплекті з цифровим телебаченням. За допомогою пульта виберіть необхідну передачу, встановіть час запису, і справу зроблено. Також дуже зручно, що за допомогою такої приставки можна поставити телепередачу на паузу в режимі реального часу. Така функція дуже зручна і значно спрощує життя, якщо вам треба на час відлучитися, а пропускати найцікавіше не хочеться.
5
Але якщо всі ці новомодні пристосування не для вас, придбайте б/у відеомагнітофон, кілька чистих касет (напевно, десь ще продаються) і записуйте програми старим перевіреним способом. Правда, якість запису буде не таким, як цифрове. До того ж на касету не так вже й багато можна записати на відміну від дисків або вінчестерів.