Як записати диск караоке LG.

Для запису караоке-дисків завжди потрібне спеціальне програмне забезпечення. Перед записом завжди звертайте увагу на швидкість роботи приводу, оскільки караоке-диски найкраще записувати на середніх параметрах.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - дисковод.
Інструкція
1
З'ясуйте тип захисту вашого караоке-диска, який хочете перезаписати. У випадку якщо він був придбаний вами на ринках або в інших сумнівних точках продажів, вам цілком вистачить програм Alcohol 120% або Nero. В даному випадку виконайте установку однієї з них на ваш комп'ютер (краще всього використовуйте російські версії програмного забезпечення) і запустіть створення файлу образу з диска.
2
Вставте ваш диск караоке в привід і виконайте монтаж образу за допомогою програми. Далі збережіть проект на жорсткий диск, змонтуйте його на один із створених віртуальних дисководів і перевірте, чи відкривається він. У разі успішного відкриття диска вийміть оригінал з приводу і вставте туди диск, призначений для запису на нього вмісту.
3
Створіть проект записи, додавши на нього образ диска, збережений на ваш комп'ютер, або виконайте це, запустивши файл образу і меню записи його на оптичний носій інформації. У параметрах задайте середню швидкість роботи дисковода для забезпечення найкращих результатів записи. Виконайте прожиг і перевірте роботу диска в пристроях.
4
У випадку якщо ви - власник оригінального караоке-диска LG, скористайтеся в першу чергу програмою Nero, повторивши попередню послідовність. Або, якщо не вийде, завантажте програмне забезпечення Clone CD. Зверніть увагу, що для запису тут найкраще використовувати не перезаписувані диски.
5
У разі якщо дана програма також не спрацює, зверніться до інших утилітам з подібним функціоналом, але зазвичай для дисків виробника LG завжди добре підходили рішення Nero. Цілком можливо, вам варто замінити версію програмного забезпечення на останню, зверніть тут увагу також, щоб дата її випуску відповідала даті виходу караоке-диска.
Корисна порада
Пробуйте різні програми для різних дисків.