Як вирішити завдання з інвестицій.

Практично для кожного інвестора актуальна проблема грамотного вкладення капіталу і розподілу ресурсів для отримання прибутку і мінімізації ризиків. Важливо слідувати деяким простим принципам, щоб ефективно вирішувати інвестиційні завдання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - вихід в інтернет;
  • - канцелярське приладдя;
  • - стартовий капітал.
Інструкція
1
Визначте початкові ресурси для вкладення. Все починається з точного підрахунку коштів, які у вас є на руках на даний момент. Взагалі, до них можна віднести не тільки готівкові гроші, а й вартість бізнесу, нерухомості та інших цінних активів, якими ви володієте. Виділіть певну частину всіх накопичень для інвестування, так як це не гра і не варто йти ва-банк, розподіляючи абсолютно всі гроші у фінансові інструменти. У вас завжди повинна бути «подушка безпеки». Рекомендується вкладати не більше 10-20% від усього капіталу.
2
Розрахуйте цілі, які ви хочете досягти в процесі інвестування. Далі напишіть на листку паперу точну цифру в грошовому еквіваленті, яку ви хочете отримати за певний період часу. Якщо це 1 000 000 р, то вам потрібно буде підшукати декілька надійних джерел для інвестування. Далі напишіть завдання для досягнення цієї великої мети: поетапні кроки, які потрібно виконати, щоб наблизитися до заповітної цифри.
3
Продумайте, які інвестиційні важелі доцільно використовувати для отримання прибутку. Тепер, коли у вас є бачення мети, знайдіть 2-3 високоприбуткових проекту і 1-2 стабільних з низьким надійним відсотком. Перші потрібні для швидкого нарощування капіталу, другі - для збереження накопичень та примноження коштів. Високоприбуткові програми можуть давати від 30% в місяць і вище. Як правило, це інвестування в валютну біржу. Низькі відсотки - 8-10% допоможуть мінімізувати ризики. Робіть переливання з першого кошика в другу. І тоді у вас буде стабільний приріст капіталу.
4
Розвивайте свої знання в області вкладення капіталу. Як тільки ви почнете наближатися до своєї інвестиційної мети, ні в якому разі не припиняйте навчатися науці про вкладення капіталу. Радьтеся з професійними бізнесменами та інвесторами, а також читайте якісну літературу з даної теми. Вкладайте тільки в перевірені довгострокові проекти, які будуть гарантом вашої фінансової безпеки. Мінімізуйте ризики і підвищуйте здатність заробляти. Тоді вас чекає неодмінний успіх.
Практично всім людям, так чи інакше, доводиться стикатися з різного роду фінансовими труднощами. Щоб вирішити їх, деколи потрібно затратити чимало часу і застосувати спеціальні знання.
Інструкція
1
Визначте ті ресурси, які у вас є на даний момент. Щоб чітко вирішити поставлені фінансові завдання, підрахуйте готівкові кошти. Без цього кроку неможливо подальше планування. Спробуйте проаналізувати, чому ви опинилися в цій ситуації. Подумайте, які уроки ви можете отримати з цього. Якщо у вас позитивний баланс, значить, все прийняті рішення до цього моменту були правильними. Вам залишається продовжувати в тому ж дусі.
2
Поставте фінансові цілі і завдання. Далі запитайте себе: що б я хотів досягти, використовуючи грошові важелі? Ви завжди повинні чітко усвідомлювати, до чого ви йдете кожен день. Можливо, вашою метою є покупка квартири або будь-який інший нерухомості. Запишіть точну кількість грошей, яке потрібно заробити для її досягнення. Потім визначте етапи (дії) у напрямку до мети. Почніть виконувати кожен з них вже зараз.
3
Позбавтеся від будь-яких боргів. Дуже складно вирішити фінансову проблему, якщо вас або ваш бізнес обтяжують заборгованості. Прийміть чітке рішення щодо позбавлення від кредитів або будь-якого іншого виду боргів. Проаналізуйте, скільки вам потрібно буде відкладати коштів, щоб погасити їх якомога швидше. Пам'ятайте, що борги - вантаж, від якого потрібно позбавлятися, щоб йти до фінансової мети.
4
Ведіть облік доходів і витрат. Далі виконайте найважливіший етап. Відкрийте на комп'ютері документ Microsoft Excel. Впишіть в заголовок першого шпальти «доходи», другого - «витрати». Можете зробити ще й «примітка». Ваше завдання зробити так, щоб з місяця в місяць витрати доходи підвищувалися, а витрати зменшувалися і були зведені до мінімуму. Записуйте в другу абсолютно все, що забирає ваші гроші. Пізніше ви зрозумієте, що могли скоротити деякі витрати, начебто розваг, непотрібного одягу та ін., Щоб підвищити прибутковість.
5
розподіляти свої кошти так, щоб можна було інвестувати і примножувати капітал. Грамотний облік, описаний вище, дозволить вам зберігати частину грошей. Її ви зможете якраз спрямувати на досягнення фінансових цілей і в інвестування. Останній спосіб дозволить примножити кошти. Але тільки пам'ятайте, що вкладати гроші потрібно тільки за порадою професійних інвесторів.