Як підключити навігатор gprs. Як запустити prestigio в режимі usb.

Підключити навігатор за допомогою GPRS або 3G-модема досить складно. Швидше за все, вам може навіть знадобитися звернення до служби технічної підтримки оператора для уточнення параметрів інтернет-з'єднання.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - навігатор;
  • - модем із зовнішнім джерелом живлення.
Інструкція
1
Переведіть ваш пристрій в режим USB-Host за допомогою редактора реєстру. Для цього зайдіть в гілку [HKEY_LOCAL_MACHINE \ Drivers \ BuiltIn \ USBOTG]. Далі вам необхідно замінити значення параметра OTGPortMode на одиницю. При роботі з редактором реєстру постарайтеся бути якомога уважнішими і не плутати назви директорій. Переведіть пристрій в сплячий режим і перезавантажте.
2
Підключіть GPRS або 3G модем. Зверніть увагу, що він повинен мати при цьому зовнішній джерело живлення. Введіть у діалоговому вікні назву драйвера пристрою - USB232.dll, попередньо скопіювавши дане програмне забезпечення в residentflash. Шлях до драйвера в даному випадку вказується повністю. Знову переведіть пристрій в сплячий режим і перезавантажте його.
3
Запустіть драйвер USB232.exe. У параметрах замініть Recv - 82, Send - 02 (для власників модемів HUAWEI). Для пристроїв зв'язку інших виробників підберіть значення в діапазоні Recv - 81-85 і Send - 01-05. Відкрийте настройки параметрів Network and Dial-Up Connections, після чого натисніть на створення нового з'єднання і введіть для нього будь-яку назву на ваш розсуд.
4
Після обраного диалаап сполуки натисніть кнопку «Далі» і виберіть ваш модем. Застосуйте до нього наступні параметри: Baud Rate - 115200, Parity - None, Stop Bits - 1, Configure - Data Bits - 8, Stop Bits - 1 - введіть Harware.
5
У разі коли необхідна ініціалізація, введіть на вкладці опцій з'єднання + CGDCONT = 1, "IP", "internet.name.ru", де internet.name.ru навпроти параметра Extra Settings. Замість name вкажіть точку доступу вашого оператора. Натисніть кнопку «Далі».
6
Впишіть номер, зазвичай використовуваний вами для підключень. В більшості випадків це * 99 #. Попередньо зітріть все Area- і International-коди. Запустіть створене інтернет-седіненіе і в Dial Properties виберіть настройку Dialing Patterns. В поле з назвою For Local calls Dial зітріть все, крім букви G.
Зверніть увагу
Настройки можуть варіюватися залежно від типу модему.