Як зробити usb привід.

Для установки операційної системи або інших цілей, реалізація яких передбачає під собою наявність дисковода, власникам нетбуків і комп'ютерів без приводу допоможе спеціальний набір утиліт, призначених для створення розділу диска на знімному USB-накопичувачі. Найчастіше набувати зовнішній дисковод незручно зважаючи немногократного його подальшого використання. Тому даний метод буде актуальний в даному випадку.
Вам знадобиться
  • - набір утиліт;
  • - флеш-карта необхідного обсягу;
  • - образ диска.
Інструкція
1
Скористайтеся спеціальними програмами, що допомагають створити CD-Rom на знімному USB-накопичувачі. Таких програм досить багато в інтернеті, виберіть серед них будь-які, які будуть зручніше для вас, наприклад, Phison UP13 UP14 UP12 V1.96.Данная утиліта допомагає створити розділ на знімному диску із заданими параметрами. У випадку якщо ви виконували вже схожу операцію з даними накопичувачем, перепрошити його. Якщо ж такого раніше не виконувалося, перейдіть до створення розділу.
2
Розпакуйте файли завантаженої утиліти в папку Temp на локальному диску. Відкрийте її і запустіть файл ParamEdt-F1-v1.0.20.2.exe. Відкриється вікно з декількома вкладками. Параметри на першій з них залиште без змін і відразу перейдіть до редагування значень другий. Тут вам потрібно встановити для параметрів VID і PID будь-які реальні значення в заданому форматі, поля навпроти можуть носити назви на ваш розсуд. Залиште Inquiry Revision без змін, після чого встановіть позначку галочкою для Preformat.
3
Перейдіть до налаштування вкладки контролера. Тут вам необхідно виставити параметр Previous і відзначити прапорцем Vision Last Version. Збережіть зроблені зміни, після чого закрийте вікно. Запустіть утиліту F1_90_v196_00.exe. Виберіть в ній попередньо створений вами файл PS2134_flash.ini. Після цього перейдіть до форматування вашого накопичувача, підключивши його до комп'ютера і натиснувши Start.
4
Після того як система видасть повідомлення про закінчення процесу форматування, повторно під'єднайте ваш знімний накопичувач і дочекайтеся його визначення в системі. Якщо ви все зробили правильно, то флешка ідентифікується як USB DISK 28X USB Device. Натисніть кнопку «Ок». Під'єднайте накопичувач і відформатуйте його з меню «Мій комп'ютер».
5
Створіть у вашій флешці додатковий розділ CD-Rom, після чого запустіть утиліту ParamEdt-F1-v1.0.20.2.exe. Перейдіть на вкладку F1-1 і встановіть наступні значення: для Vid - 0x0951, Pid - 0x1601, Auto-direct, Mode 21, Secure Volume Label - USB-DISK. Перейдіть до налаштувань вкладки F1-2, в діалоговому вікні виберіть образ CD, який призначений для запису.
6
Перейдіть до налаштування вкладки контролера, встановивши на ній такі значення: Previous Vision, Last Versoin. Збережіть налаштування у вигляді файла з іменем PS2134_flash_cd.ini за допомогою кнопки Save as, після чого відкрийте його в меню попередньо запущеної утиліти F1_90_v196_00.exe. Запустіть процес запису образу. Дочекайтеся його закінчення (вікно забарвиться в зелений колір).
7
Підключіть флеш-карту до комп'ютера і дочекайтеся її розпізнання в системі. Далі операційна система повинна видати повідомлення про підключення двох пристроїв. Далі, вибравши варіант завантаження з флешки, ви можете використовувати її для установки операційної системи або в інших цілях.
Зверніть увагу
Дана послідовність призначена тільки для роботи в середовищі операційної системи Windows XP.
Корисна порада
Образ диска створюйте заздалегідь.