Як видалити герметик. герметик для ванної.

Оздоблювальні роботи - це фінальний етап ремонту. Декоруючи приміщення, необхідно бути дуже акуратним і уважним. Одна крапля засохлого герметика може зіпсувати весь вид. Способів видалення силіконового герметика з поверхонь небагато. Пов'язано це з високими адгезійними властивостями складу, що значно ускладнює його видалення.
Інструкція
1
По суті способу всього два: механічний і хіміческій.Сіліконовий герметик приклеюється до поверхні раз і назавжди. Якщо ви вчасно не стерли свіжі краплі силікону з керамічної плитки або з емальованої ванни, то його видалення стане для вас дуже трудомістким завданням. Візьміть канцелярський ніж і акуратно зрізайте силікон шар за шаром. Намагатися віддерти силікон не варто й намагатися: чи не віддере, а якщо це у вас і вийде, то тільки з шматком підстави, до якого він приклеївся. Залишки зітріть дротяної мочалкою або абразивним миючим засобом.
2
Часто буває, що при герметизації швів не дотримуються рекомендації виробника. У підсумку, герметик відвалюється місцями. В цьому випадку доведеться видалити весь герметик перед тим, як наносити інший, так як герметик до герметику клеїться насилу. Та й герметизаційних шов з латками буде виглядати не естетично.
3
Якщо вам не вдається видалити герметик, то використовуйте хімічні речовини. Зараз багато фірм виробляють розчинники герметика. Це Quilosa, лугат, CRC Gasket Remover, Пента-840 і багато інших. Найчастіше препарат для видалення силікону представлений у формі аерозолю або пасти.
4
Залежно про час нанесення розчинника, герметик або легко знімається, або перетворюється в кашку, яку змивають. Обов'язково перевірте реакцію поверхні в непомітному куточку, тому що більшість таких речовин розчиняє не тільки сам герметик, але і емаль, лак і фарбу.
5
При розпиленні аерозолю використовуйте засоби індивідуального захисту: маску та рукавички. Працюйте тільки в провітрюваному приміщенні. Потрясіть балон і нанесіть товстий шар на оброблювану поверхню. Діють аерозолі досить швидко, тому через 20 хвилин можна вже знімати герметик, а залишки прибрати серветкою або шпателем. Якщо результат вас не задовольнив - повторіть.