Як лікувати бурсит плечового суглоба.

Бурсит плечового суглоба - це запалення навколосуглобових сумок. Спосіб лікування залежить від проведеної діагностики. Якщо захворювання виникло вперше і протікає гостро, то застосовується амбулаторний вид лікування. При хронічному бурситі з гнійними ускладненнями лікування проводиться оперативне.
Вам знадобиться
  • - препарати, виписані лікарем;
  • - консультація хірурга;
  • - обстеження.
Інструкція
1
Бурсит найчастіше вражає субдельтоподібному і субакроміального сумку. Ви будете відчувати біль при піднятті руки. Дуже часто запальний процес посилюється відкладеннями солей кальцію.
2
Щоб провести діагностику і отримати необхідне лікування, зверніться до хірурга. Вам призначать рентгенологічне дослідження. Якщо лікар підозрює наявність гнійного процесу, то додатково призначить радіонклеідное, ультразвукове та ангіографічне дослідження. При візуальному огляді плечовий суглоб гарячий, з округлими припухлими утвореннями, які при пальпації рухливі.
3
Додатково вам призначать здати аналіз крові на виявлення вогнищ хронічних інфекцій. Бурсит можуть викликати стрептококи, гонококи та інші інфекційні захворювання. Для уточнення діагнозу беруть пункцію синовіальної рідини на імунологічне та мікробіологічне дослідження.
4
При гострому бурситі плечового суглоба вам призначать повний спокій. Для його забезпечення ви будете накладати на суглоб фіксують пов'язки або спеціальну лонгету. Також призначать нестероїдні протизапальні препарати для прийому всередину в таблетках або ін'єкціях і зовнішньо у вигляді мазей. Якщо виявлена інфекція, то антибактеріальні препарати з групи макролідів.
5
В суглобові сумки будуть вводити гормони - «Гидрокортизон», «Дипроспан», «Кенаолог». При необхідності антибіотики будуть вводити додатково безпосередньо в уражені місця.
6
Щойно пройде гострий запальний процес, ви будете робити спиртові компреси на ніч в домашніх умовах, вам призначать фонофорез з гідрокортизоном, УФ-опромінення і УВЧ-терапію.
7
Народна медицина пропонує для лікування гострого бурситу використовувати компреси з сирої картоплі, буряка, капусти, селери. Але використання компресів можливо лише в якості допоміжної терапії і не скасовує основного лікування, призначеного лікарем.
8
При гнійному бурситі плечового суглоба проводять операцію з розкриття або відсмоктування вмісту за допомогою пункції.
9
Чи не долікований бурсит плечового суглоба загрожує серйозними ускладненнями, запаленням кісток або остеомиелитом, флегмоной з обширними запаленнями клітковини або артритом, запаленням суглобів. Тому поставтеся до призначеного лікування дуже серйозно і пройдіть його до повного лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sTZNkBRLNcw