Як перейти в безпечний режим в комп'ютері.

Безпечний режим операційної системи необхідний для виправлення певних помилок і виконання деяких операцій. Зазвичай даний режим використовується при збої в роботі операційної системи або її зараженні деякими вірусами.
Інструкція
1
Доступ до безпечного режиму операційної системи Windows можна отримати через спеціальне меню, що відкривається при завантаженні комп'ютера. Увімкніть ПК і утримуйте клавішу F8 після того, як почнеться завантаження з жорсткого диска. У меню, виділіть пункт «Безпечний режим Windows» і натисніть клавішу Enter. У наступному вікні вкажіть параметр запуску безпечного режиму. Якщо вам не потрібне активне з'єднання з інтернетом, то виберіть найперший пункт. Це зменшить час завантаження комп'ютера. Після запуску системи натисніть кнопку Ok в меню. Цим ви підтвердите початок роботи з безпечним режимом Windows.
2
Іноді для доступу до меню варіантів завантаження потрібно некоректне завершення роботи системи. Натисніть кнопку Reset або просто вимкніть живлення системного блоку. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся появи додаткового меню. Зазвичай воно містить всього три пункти. Натисніть клавішу F8 для виводу додаткових параметрів завантаження системи. Виберіть потрібний пункт і натисніть клавішу Enter.
3
Якщо на вашому комп'ютері встановлено декілька операційних систем, то після включення дочекайтеся появи меню вибору завантажується ОС. Виділіть ту з них, яку необхідно запустити в безпечному режимі, і натисніть клавішу F8. Повторіть алгоритм запуску потрібного режиму.
4
Іноді має сенс вибрати певний режим роботи комп'ютера в безпечному режимі. Вкажіть пункт «Безпечний режим з підтримкою командного рядка», якщо вам необхідно працювати з цією функцією системи.
5
Пам'ятайте про те, що в безпечному режимі можуть бути відключені деякі пристрої комп'ютера. Одночасно з цим, частина програм може взагалі не запускатися або працювати некоректно.
Корисна порада
Якщо вам не вдалося запустити безпечний режим операційної системи, то виберіть варіант «Запуск останньої вдалої конфігурації». Можливо, деякі помилки будуть виправлені автоматично.
Видалити деякі драйвера, провести перевірку на віруси, вирішити інші технічні проблеми - ці та деякі інші завдання буває необхідно здійснити з безпечного режиму завантаження комп'ютера. У цьому режимі багато додатків не запускаються, працюють тільки основні функції, що дозволяє вам, як користувачу, найбільш ефективно вирішувати певні типи завдань.
Вам знадобиться
  • Клавіатура
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» Виберіть «Вимкнути комп'ютер» .В меню виключення комп'ютера виберіть пункт «Перезавантаження».
2
Якщо комп'ютер не зможе увійти в режим перезавантаження тривалий час, перезавантажитеся з кнопки «Перезавантаження» на системному блоці.
3
Під час завантаження комп'ютера, білими літерами на чорному тлі, вам буде запропоновано застосувати команду, натиснувши F8. У деяких ноутбуках спочатку просять натиснути F12.
4
В наступному кроці, вам можуть запропонувати вибрати жорсткий диск, на якому встановлена система. Виберіть його, натисніть Enter і знову F8.
5
Цим шляхом або відразу ж ви потрапите до чергового чорному екрану, на якому, за допомогою клавіш зі стрілками, вам буде запропоновано вибрати варіанти завантаження Windows.Безопасний режим - завантаження з використанням основних драйверів і файлів. Це будуть драйвера клавіатури і миші, монітор, відеоадаптер, стандартні системні служби. Мережеві підключення підтримуватися будут.Безопасний режим із завантаженням мережних драйверів буде підтримувати всі попередні драйвера і служби плюс мережеві подключенія.Безопасний режим з підтримкою командного рядка при завантаженні замість звичного графічного інтерфейсу запропонує вам командний рядок.
6
Якщо ви не зможете визначитися з вибором режиму деякий час, комп'ютер завантажить автоматично той режим, який буде виділений на момент спрацьовування таймера.
Зверніть увагу
Перш ніж перезавантажуватися в безпечному режимі, переконайтеся, що функціональні клавіші F1-F12 у вас підключені. Якщо ні, розблокуйте їх, натиснувши кнопку F-key у верхньому лівому куті клавіатури.