Як завести безкоштовну поштову скриньку.

Наявність електронної поштової скриньки є обов'язковою умовою для реєстрації на багатьох сайтах в інтернеті, в тому числі і соціальних мережах. Можливість завести безкоштовну поштову скриньку пропонують різні інтернет-портали. Найпопулярніші ресурси з них - Почта@Mail.Ru, пошта на Яндексі, Рамблер-пошта і пошта Gmail, що надається Google.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до інтернету
Інструкція
1
В адресний рядок інтернет-браузера введіть адресу сайту, на якому ви вирішили зареєструвати безкоштовну поштову скриньку. На обраному сайті знайдіть напис «завести пошту» або «реєстрація в пошті» і перейдіть за цим посиланням до створення облікового запису.
2
Заповніть анкету, запропоновану для реєстрації. Ці анкети однотипні на різних сайтах: пропонується вказати ім'я, прізвище, країну і місто проживання, дату рожденія.Прідумайте ім'я вашого майбутнього поштової скриньки - логін для входу на сайт. Він повинен складатися з латинських букв, цифр та їх поєднань. Якщо обраний вами логін неунікален, система відзначить це і запропонує вибрати вам інше імя.Прідумайте пароль, що складається з латинських букв та/або цифр і спеціальних символів. Введений пароль слід повторити для того, щоб система переконалася, що ви вводите його правильно.
3
Вкажіть свій номер мобільного телефону. Якщо у вас вже є електронна адреса, введіть його. Ці відомості допоможуть вам у подальшому при необхідності отримати новий пароль до поштової скриньки. Дайте відповідь на секретне питання. Ще раз перевірте відомості, які ви тільки що вказали. Якщо все вірно, введіть код перевірки з картинки. Натисніть на кнопку «Зареєструватися». Ви потрапите на сторінку свого знову зареєстрованого поштової скриньки.
4
Для того щоб змінити пароль та/або секретне питання для відновлення пароля, слід зайти в налаштування вашого ящіка.Прі виборі логіна не має значення, в якому регістрі ви вводите назву ящика (sidorov, Sidorov або SIDOROV - все це ім'я одного і того ж ящика).
Зверніть увагу
Регістр букв при введенні пароля важливий, переплутавши регістр, ви не зможете увійти в свій поштовий ящік.Переіменовивать електронні поштові скриньки можна. Можна лише видалити поштову скриньку з непотрібним вам більше ім'ям і створити новий.
Корисна порада
На деякий ресурсах є можливість вибору домену, на якому буде ваш електронну поштову скриньку. Так, Почта@Mail.ru пропонує bk.ru, list.ru, mail.ru і inbox.ru. На Рамблере ви зможете вибрати rambler.ru, ro.ru, autorambler.ru, lenta.ru або myrambler.ru.
З необхідністю мати електронну поштову скриньку стикається будь-який користувач інтернету. Без електронної пошти не можна зареєструватися на багатьох інтернет-сайтах, не вийде увійти в соціальні мережі. Багато ресурси пропонують можливість зареєструвати безкоштовну поштову скриньку. Найвідоміші - це пошуковики Google і Яндекс, портали Mail.Ru і Rambler.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер або мобільний телефон з підключенням до інтернету.
Інструкція
1
Відкрийте інтернет-браузер і в адресний рядок введіть адресу того сайту, на якому будете реєструвати поштову ящик . Знайдіть напис, що пропонує зареєструватися, натисніть на неї і перейдіть до сторінки з реєстраційної анкетою. Заповніть запропоновані пункти анкети. Питання в таких анкетах однотипні на різних сайтах - треба вказати прізвище, ім'я, країну і місто, де ви живете.
2
Придумайте незвичайне і запам'ятовується ім'я поштової ящик а - ваш логін на сайт. Логін повинен складатися з латинських букв, можна в поєднанні з цифрами. Введіть придуманий логін у відповідний рядок анкети та система визначить, унікальний він. Якщо так, то продовжите реєстрацію. Якщо таке ім'я вже хтось вибрав до вас, придумайте інше ім'я. Якщо ви реєструєтесь на Mail.Ru або Рамблере, спробуйте вибрати інший домен зі списку; можливо, на іншому домені такий логін буде вільний.
3
Придумайте пароль, що складається з латинських букв, цифр, символів і їх поєднань. При введенні пароля в рядок анкети система сповістить вас, наскільки надійний пароль ви обрали. Повторно введіть його в іншому рядку анкети для перевірки.
4
Вкажіть номер мобільного телефону. Якщо у вас вже є електронна пошта, введіть адресу в анкету. Це потрібно для того, щоб у разі необхідності зв'язатися з вами і вирішити проблеми з вашим поштовим ящик ом. Виберіть секретне питання і відповідь на нього. Якщо на вказану вами адресу мобільного телефону прийшло смс-повідомлення з реєстраційним кодом, введіть код у відповідне поле на сторінці.
5
Перевірте дані, введені вами в анкету. Ознайомтеся з користувальницькою угодою. Введіть код перевірки з картинки. Якщо все правильно, натисніть «Зареєструватися». Після цього ви потрапите в свій новий поштовий ящик і зможете почати користуватися сервісом електронної пошти.
Зверніть увагу
Якщо при реєстрації ви вказали іншу адресу електронної пошти, до вас на цю адресу прийде лист з підтвердженням реєстрації. У листі будуть вказані ваші реєстраційні дані. Роздрукуйте цей лист або запишіть усі дані, після чого видаліть, не зберігайте його на комп'ютері. У разі якщо ваша пошта буде зламана, інформація про ваш ящику (логін і пароль) стане відома постороннім.Еслі ви забудете свій логін, техпідтримка не зможе допомогти вам у його відновленні. Зверніться до своїх адресатів, яким ви надсилали листи з вашої поштової скриньки - вони напевно нагадають вам ім'я ящика.
Корисна порада
У випадку якщо ви забули пароль, зверніться в техпідтримку вашої пошти. Якщо ви вказали адресу іншої пошти, ви отримаєте лист з керівництвом по відновленню пароля. Або вам прийде смс-повідомлення на вказаний номер мобільного телефону з вказівками щодо відновлення пароля.