Як відправити СМС в Киргизію. Як написати номер Киргизії в міжнародному форматі.

Відправка СМС-повідомлень абонентам інших країн повинна відбуватися за всіма правилами набору номера. Зверніть увагу: перед відправкою, навіть якщо раніше номер був вказаний, слід перевірити код країни одержувача.
Вам знадобиться
  • - телефон.
Інструкція
1
Для того щоб відправити СМС-повідомлення абоненту, що знаходиться в Киргизії, введіть номер одержувача у відповідному полі телефону в міжнародному форматі. Оскільки телефонний код даної країни - 996, першими введеними символами в рядку «Одержувач» повинні бути +996. Далі введіть код оператора та номер телефону абонента. Натисніть на відправку і дочекайтеся звіту про доставку. Якщо отримання повідомлення не налаштоване у вашому мобільному телефоні, ви можете зробити це самостійно.
2
Зайдіть в меню «Повідомлення» і знайдіть пункт «Звіт про доставку» і виберіть один із доступних у вашій моделі телефону варіант отримання повідомлення. Збережіть зміни. Також налаштуйте параметр, що відповідає за час очікування доставки повідомлення одержувачу. Залежно від обслуговуючого вас оператора і моделі мобільного телефону період очікування може бути від декількох хвилин до тижня.
3
При налаштуванні даного параметра враховуйте важливість своєчасного прочитання повідомлення, наприклад, якщо людина певний час не перебувала в зоні дії мережі, він отримає ваше повідомлення протягом тижня, як тільки включить телефон, при встановленні вами максимального часу очікування.
4
Для того щоб відправити СМС-повідомлення абонентам інших країн, використовуйте ту ж послідовність. В обов'язковому порядку перед введенням телефонного коду країни ставте плюс. Уточнюйте введення коду мобільного оператора, якщо відправляєте повідомлення даному одержувачу вперше.
5
Для цього знайдіть в інтернеті таблицю кодів операторів стільникових мереж країни одержувача або перевірте номер за допомогою спеціальних онлайн-сервісів. Також переконайтеся попередньо, що послуга прийому та передачі СМС-повідомлень була активована у даного абонента і доступна для даного оператора. Також в деяких країнах заборонено прийом повідомлень від людей, що проживають за територією їхньої держави.
Корисна порада
Перед відправленням повідомлення налаштуйте повідомлення про доставку.