Як пов'язати жіночий жакет.

В'язані речі залишаються модними в будь-якому сезоні. В них завжди передаються індивідуальний стиль майстра, його творча фантазія та художній смак. Автор може вибрати будь-яку колірну гамму і спосіб виконання речі (спицями або гачком). Жакети - один з улюблених видів в'язаних речей. Якщо ви вирішили пов'язати жіночий жакет гачком, коректний.
Інструкція
1
Підберіть нитки для виконання жакета. Для в'язки крючком підійде акрилова пряжа. Колір вибирайте відповідно до колірними уподобаннями.
2
Оскільки щільність в'язки крючком більше, ніж спицями, для початку зв'яжіть кілька сантиметрів для зразка. Орієнтовна щільність в'язання повинна скласти 10 см на 30 петель, якщо ви виконуєте жакет з тонкої акрилової пряжі.
3
Побудуйте креслення викрійки свого розміру, щоб підрахувати число набираються петель. В процесі виконання деталей жакета обов'язково співвідносити їх з схемою крою.
4
Виберіть схему візерунка, яким будете виконувати річ. Починайте в'язати зі спинки, не забудьте закрити для пройми потрібну кількість петель. Закінчите в'язання спинки, запустивши оливницю довжину вироби.
5
При виконанні поличок перші 10 петель залиште для планки, далі в'яжіть за схемою візерунка. На тій же висоті, що і у спинки, закрийте петлі для пройми. На потрібній висоті, приблизно за 7 см до закінчення в'язання, закрийте петлі планки і далі в кожному другому ряду 9, 6, 4, 3 і 2 петлі відповідно. На необхідній висоті закінчите в'язання. Полички повинні бути пов'язані симетрично.
6
Далі виконуйте рукава. Не забувайте, починаючи з 5 ряду, додавати з обох сторін у кожному четвертому ряду 12 разів по 3 петлі. На висоті приблизно за 12 см до закінчення в'язання рукава для оката з обох сторін закрийте 20 разів по 8 петель і 8 разів по 4.
7
Виконані деталі жакета розкладіть згідно викрійці, злегка отпарьте через тканину і зшийте рядом стовпчиків без накиду. Ушийте рукава в пройми.
8
Обвяжіте рукава і виріз горловини рядом стовпчиків без накиду, а нижній край обв'яжіть обробкою по схемі.
9
Підберіть відповідні за кольором гудзики. В якості петелек можна використовувати отвори у візерунку.