Як пофарбувати будинок.

Для фарбування стін будинку, що знаходяться на вулиці, потрібно ретельно підбирати вид фарби. Так як на фарбу буде впливати зміна температурного режиму і випадають опади. Стіни для забарвлення потрібно підготувати. На неправильно підготовленій поверхні фарба не буде довго триматися.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню для фарбування. Якщо стіни дерев'яні і були пофарбовані раніше, то старий шар фарби потрібно зачистити шліфувальною машиною з дрібною шкуркой.Стени з газових блоків або цегли також необхідно підготувати до фарбування. Для цього потрібно, всі стики зашліфувати, а зайвий розчин, який потрапив на поверхню, зішкребти і потім зашліфовать.Деревянние стіни, які ніколи не були пофарбовані раніше, потрібно покрити оліфою на два шари. Тільки після повного висихання оліфи, приступати до фарбування.
2
Фарбу краще підбирати масляну, - вона краще переносить зміну температури і захищає дерев'яну поверхню від влагі.Для забарвлення газових блоків або цегляних стін, підходить фарба на водно-емульсійної основі. У неї можна додати кольоровий колер. Попередньо поверхню потрібно гарантувати спеціальною ґрунтовкою. Після повного висихання, приступайте до фарбування.
3
Фарбувати будь-які поверхні можна пензлем, валиком або фарбопультом. Поверхня стін потрібно покривати фарбою два рази. Другий шар наносити після повного висихання першого шару.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=prrGoEuyjBg